![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
20.01.2012 року об 11 годині біля пам’ятника Шевченка відбувся мітинг та урочисте покладання квітів з нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України. На заході були присутні представники міської ради та її виконавчого комітету, представники підприємств, організацій міста, представників загальноосвітніх шкіл міста, гімназії міста, машинобудівного ліцею та жителів м. Южноукраїнська. Для урочистої промови слово було надано міському голові, Отцю Ігорю – настоятелю Релігійної Громади (Парафії) Української Греко-Католицької Церкви, представникам Ради ветеранів війни, праці та Збройних Сил та молодіжного муніципалітету. Також у заході прийняли участь хор української пісні «Любисток», керівник Лариса Григораш.
В міському музеї оформлено виставку-експозицію історичних документів, присвячену Дню Соборності та Свободи України.
В міських бібліотеках оформлено тематичні виставки: «Це моя Україна, це моя батьківщина, що як мама і тато одна», «Величний день Злуки», За Україну, за її волю.
Напередодні свята відбулися спортивні заходи: турнір з футболу серед учнів 1998 р.н. та молодших, міський турнір з волейболу серед хлопців та дівчат 1997-1999 р.н.
У закладах освіти проведено заходи до Дня Соборності і Свободи України: бібліотечні виставки історичної та публіцистичної літератури, присвяченої Соборності України; загальношкільні лінійки, виховні години, тематичні уроки.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...