Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
Протягом 10 місяців 2011 року спеціалістами «Служби соціально-профілактичної роботи» було проведено:
До Міжнародного дня боротьби з тютюнопалінням управлінням молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради оголошено конкурс плакатів соціальної реклами «Южноукраїнськ проти паління!», плакат переможець був розміщений на сіті-лайті по проспекту Леніна. На офіційному сайті міста Южноукраїнська на постійній основі розміщуються статті профілактичного змісту, так у ІІ кварталі 2011 року було розміщено статті – «Скажи наркотикам – НІ», «Не витрачай своє здоров’я на тютюн», в газеті «Контакт» розміщено статтю «Скажи наркотикам – НІ».
Спільно з громадськими організаціями
проведено благодійну акцію «Від серця до серця». На базі ЮЗШ № 4 з громадськими
організаціями за участю підлітків проведено ток - шоу «Що сьогодні цікавить
молодь?»;
16 травня 2011 року управлінням молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради підведено підсумки міського конкурсу робіт сімейної творчості «Моя талановита родина». Конкурс проводився за такими номінаціями:
Всі переможці отримали цінні подарунки, а інші учасники – заохочувальні призи.
Управління активно співпрацює з закладами міста щодо розповсюдження соціальної реклами, яку надає Миколаївський обласний ЦСССДМ, міжнародний благодійний фонд «Нове сторіччя» та власної соціальної реклами. З початку 2011 року 2609 шт. плакатів, листівок та буклетів розповсюджено в загальноосвітніх школах міста, Южноукраїнському машинобудівному ліцеї, підприємствах та організаціях міста.
Управлінням молоді, спорту та культури розроблено плакати з профілактики туберкульозу «Зупини туберкульоз» - 500 шт., 1000 листівок – про послуги служби соціально – профілактичної роботи, 1000 листівок антитютюнової реклами «Свобода закінчується там, де починається звичка палити». Також виготовлено 3 види плакатів на сіті-лайти – «Не дай СНІДу шанс», «Зупини туберкульоз», «Скажи наркотикам НІ», які розміщено по проспекту Леніна. В парковій зоні було розміщено інформаційний біл-борд «Захисти дитинство від негативного впливу».
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...