![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
Протягом останніх років склалась неприпустима ситуація із збільшення великої кількості бродячих та безпритульних тварин на вулицях міста. Тварини потрапляють в різні непередбачувані ситуації: отримують травми у дорожньо - транспортних подіях, потрапляють в місця, з яких неможливо вибратись, хворіють інфекційними хворобами. Крім того мають місце випадки жорстокого поводження з тваринами.
Останнім часом збільшилась кількість мешканців міста потерпілих від укусів бродячих та безпритульних тварин. Причинами появи таких тварин на вулицях є: низький рівень культури населення у сфері поводження з домашніми тваринами; відсутність притулків для цієї категорії тварин.
З метою поліпшення санітарно - епізоотичної ситуації на території міста, зниження чисельності безпритульних та бродячих тварин, захисту тварин від жорстокого поводження з ними, захисту навколишньої природного середовища від негативних наслідків, які пов’язані з безконтрольним розмноженням бродячих та безпритульних тварин та виховання гуманного відношення до них мешканців міста, управління житлово – комунального господарства та будівництва Южноукраїнської міської ради пропонує небайдужих до цієї проблеми підприємствам, організаціям, установам незалежно від форм власності, громадським організаціям та громадянам міста прийняти участь у конкурсі по наданню своїх пропозицій щодо місця розташування притулку для бездомних та бродячих тварин та методів організації його роботи.
Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб необхідно надавати у письмовому вигляді за адресою: м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 23, кім. № 93 а, б; тел.: 5-56-37, факс: 2-10-57, а також на офіційний сайт міста Южноукраїнськ за адресою: www.yujnoukrainsk.mk.ua
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...