Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
24 листопада 2011 року відбулася 15 сесія міської ради шостого скликання. В роботі чергової сесії взяли учать 30 депутатів з 36 від загального складу ради.
До порядку денного включено 30 питань. Основним питанням стало внесення змін до бюджету міста Южноукраїнська на 2011 рік. Депутати заслухали інформацію начальника фінансового управління Южноукраїнської міської ради Копайгори Т. О. щодо необхідності виділення коштів на капітальний ремонт на мережах напірно-господарської каналізації.
Необхідно зазначити, що в серпні цього року на сесії міської ради було прийнято рішення про виділення 200 тисяч гривень на ремонт напірного колектору, але час вносить свої корективи, и у зв’язку з аварійною ситуацією на мережах напірно-господарської каналізації цієї осені, виникла необхідність збільшити цю суму.
Напірний колектор знаходиться в експлуатації з 1984 року и протягом всього часу капітальний ремонт жодного разу не виконувався; перша аварія відбулася у 2004 році, а згодом кількість поривів у рік лише збільшувалася. В цьому році працівники КП ТВКГ біля 7 разів усували пориви на застарілих трубах каналізації.
Депутатський корпус одноголосно прийняв рішення про спрямування 75 тисяч гривень на часткове вирішення проблеми та ухвалив звернення до вищих органів влади про виділення коштів для вирішення вищезазначеного питання.
Всього в 2011 році міською радою виділено 275 тисяч гривень на ремонт колектору при загальної потребі біля 10 мільйонів гривень.
Протягом пленарного засідання 15 сесії депутати також прийняли ряд питань у галузі регулювання земельних відносин, затвердили плани територій ринків, зняли з контролю виконані рішення міської ради, відреагували на протести прокуратури міста на деякі рішення міської ради, затвердили список народних засідателів Южноукраїнського міського суду, заслухали виконання програми енергозбереження в сфері житлово-комунального господарства нашого міста.
Висловлюємо подяку за надані фотоматеріали Юрію Афанасенку
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...