![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
Місто-супутник Южно-Української АЕС отримало черговий транш за жовтень 2011 року в сумі 364 тис. грн. Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України, кошти на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населенню, яке проживає на території зони спостереження АЕС, виділяються у вигляді субвенції з державного бюджету. 200 тисяч з жовтневих перерахувань буде спрямовано на капітальні витрати, 160 - на поточні. Усього в 2011 році до бюджету Южноукраїнська має надійти 4 млн. 080 тис. грн. На 8 листопада загальна сума наданої субвенції склала 3 млн. 380 тис. грн.
Левову частку отриманих коштів - 2 млн. 015 тис. грн. - витрачено на капітальні ремонти ліфтів і покрівлі міського житлового фонду. Більше мільйона гривень спрямовано на вирішення проблем установ освіти та благоустрій міста. На сьогодні повністю виконано роботи з ремонту внутрішньоквартальних доріг, покрівлі двох шкіл, пожежної сигналізації в установах освіти та ін. У числі невиконаних – лише один пункт: ремонт приміщень дитячо-юнацької спортивної школи. За інформацією першого заступника міського голови м. Южноукраїнська Юрія Куришка, гроші з субвенції у сумі 200 тис. грн. на ці роботи очікуються в листопаді-грудні 2011 року.
Нагадаємо, що на соціально-економічну компенсацію ризиків населенню, яке проживає в зоні спостереження АЕС, ДП НАЕК «Енергоатом» перераховує 1% від обсягу реалізації електроенергії, що виробляється на атомних електростанціях України (у т.ч. 0,3% - до обласних бюджетів, 0,55% - до бюджетів районів і міст обласного підпорядкування зон спостереження та 0,15% - до бюджетів монофункціональних міст-супутників АЕС). Таким чином, завдяки отриманим коштам успішно вирішується чимало проблем регіону.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...