![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
19 жовтня 2011 року відбулося чергове засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення міста Южноукраїнська під головуванням заступника міського голови Ірени Шевчук.
Комітет розглянув питання про хід виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 10.09.2008 року № 839 «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення оплачуваних громадських робіт» в місті Южноукраїнську та про розгляд пропозицій і контроль за ходом працевлаштування осіб, які потребують соціального захисту і нездатні на рівних умовах конкурувати на ринку праці.
В ході розгляду першого питання доповідач директор Южноукраїнського центру зайнятості Юрій Телятник ґрунтовно зупинився на проблемних питаннях, які існують в реалізації активної політики зайнятості в місті та наголосив, що організація оплачуваних громадських робіт є одним з найближчих та реальних резервів активізації цієї роботи.
Ірена Шевчук підкреслила на, що з урахуванням завдань поставлених головою обласного координаційного комітету зайнятості, першим заступником голови облдержадміністрації Генадієм Ніколенком на засіданні 11 жовтня 2011 року оплачувані громадські роботи повинні стати постійним складовим елементом не тільки активної підтримки безробітних, а й виховної роботи з незайнятою молоддю, та значною допомогою громаді в вирішенні таких важливих проблем, як благоустрій міста, соціальний захист, догляд за хворими тощо.
На координаційному комітеті прийнята пропозиція про розгляд можливості збільшення виділення коштів на організацію оплачуваних громадських робіт з міського бюджету в 2012 році.
Координаційний комітет розглянув хід виконання рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради «Про бронювання робочих місць на підприємствах організаціях та установах міста Южноукраїнська на 2011 рік» та хід підготовки такого рішення на 2012 рік.
На координаційному комітеті обговорені питання підготовки проекту Програми зайнятості населення м. Южноукраїнська на 2012 – 2013 роки та ряд інших актуальних проблем.
Катерина Качко – начальник
відділу взаємодії з роботодавцями, секретар координаційного комітету сприяння
зайнятості м.Южноукраїнськ
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...