![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
На Южно-Українській атомній електростанції стартувала місія технічної підтримки Московського центру Всесвітньої асоціації операторів АЕС (ВАО АЕС). Вона присвячена темі "Оптимізація технічного обслуговування та ремонту устаткування й арматури. Ремонт за технічним станом". Експерти прибули на запрошення керівництва ЮУ АЕС. Адміністрація підприємства проводить багаторічну роботу в цій області. Прагнучи досягти кращих результатів, южноукраїнські фахівці звернулися по допомогу до експертів ВАО АЕС.
Як зазначив заступник головного інженера ЮУ АЕС з ремонту Анатолій Ілатовський, ремонт за технічним станом - поширена світова практика. На атомних станціях колишнього СРСР застосовувалася стратегія періодичного ремонту. Під час ППР чимало обладнання розкривають лише тому, що цього вимагають нормативні документи. При цьому найчастіше дефекти не виявляють. В той же час витрачаються матеріальні та людські ресурси. На ЮУ АЕС вже розроблено систему ремонту за технічним станом систем нормальної експлуатації. Вона впроваджується протягом декількох років. Цілий ряд устаткування ремонтують, виходячи з його технічного стану, для чого проводять відповідну діагностику. "Що стосується переходу на ремонт за технічним станом систем важливих для безпеки, то ця робота йде важко, оскільки вимагає узгодження з регулюючим органом", - зазначив Анатолій Ілатовський, - "потрібні аргументи і докази, щоб підтвердити ефективність підходу. Тому ми запросили експертів, щоб перейняти їх досвід в цій області".
Як підкреслив керівник команди місії Георгій Распопін, "усі АЕС йдуть в цьому питанні в одному напрямку, але у кожної свої можливості і свій досвід, у тому числі напрацювання Южно-Української АЕС нам теж цікаві. Кінцева мета місії, яку переслідує керівництво станції, - переконатися, що його дії і вибрані підходи правильні".
Це вже друга місія технічної підтримки Московського центру ВАО АЕС на Южно-Українській АЕС в 2011 році. З 1999 по 2010 рік відбулося 6 місій. У складі поточної місії на ЮУ АЕС - представники Московського, Паризького центрів ВАО АЕС, російського ОАО "Атоменергоремонт", Ростовської АЕС. Підсумком візиту стануть рекомендації експертів керівництву станції щодо поліпшення роботи в цій області. Як зазначили члени місії, вони не лише передають досвід, але і переймають позитивну практику Южно-Української АЕС.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...