![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/18/news/box3/5424fb5b95f679f54a762cae5c94fde0.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 18.07.2024
Станом на 18 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Res --> 1
Турбота про підростаюче покоління – одна з головних складових соціальної політики колективу ВП «Южно-Українська АЕС». 1 червня, у День захисту дітей, його представники відвідали центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Соціальний готель». Тут живуть та виховуються близько 50 дітей-сиріт, позбавлених батьківської опіки та таких, що потрапили в скрутні життєві обставини зі всієї Миколаївщини.
За місяць до дитячого свята до депутата обласної ради генерального директора Южно-Української АЕС Віссаріона Кіма звернулося керівництво міської служби у справах дітей з проханням про допомогу у виконанні ремонту приміщень спального корпусу центру. Дитячий «Соціальний готель» фінансується з двох джерел – міського та обласного бюджетів, проте коштів не вистачає. Атомники відгукнулися на проблеми дитячого закладу. Під час відвідин Віссаріоном Кімом центру соціально-психологічної реабілітації дітей з’ясувалася й інша нагальна потреба закладу – конче необхідний ремонт аварійних водоканалізаційних мереж у підвальному приміщенні. За сприяння обласного депутата його було розпочато вже за декілька днів після звернення. Сьогодні ремонтні роботи добігають кінця.
Допомогла Южно-Українська АЕС «Соціальному готелю» і з ремонтом у спальному корпусі, виділивши для цього 10 тис. грн. У День захисту дітей серед інших подарунків, що отримали його вихованці від різних установ та організацій, був і «атомний» - 10 путівок на дитячий відпочинок.
Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Соціальний готель» – не єдиний дитячий заклад, над яким шефствують працівники енергетичного комплексу на Південному Бузі. Вже близько 2 десятиліть опікають вони Рацинську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат, що в сусідньому Вознесенському районі. На рахунку атомників немало добрих справ. Цього року вони надали технічну допомогу у підготовці та відкритті оздоровчого табору, що діє на базі школи. У рамках благодійної допомоги виділено 250 тис. грн. на реконструкцію опалювальної системи їдальні та спального корпусу інтернату.
Помощник
генерального директора ОП ЮУ АЭС, помощник депутата облсовета Вера
Сивобородько и председатель профкома ОП ЮУ АЭС Владимир Лещетный поздравляют воспитанников центра с Днем
защиты детей.
Воспитанники центра и гости – фото на память.
Станом на 18 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...