Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | 30-річчя з дня створення Державної пожежної частини №14 та пожежної охорони міста Южноукраїнськ
AA

30-річчя з дня створення Державної пожежної частини №14 та пожежної охорони міста Южноукраїнськ

 

Вітаю з 30-річчям з дня створення Державної пожежної частини №14 та пожежної охорони міста Южноукраїнськ усіх, хто  обрав одну з найскладніших професій, покликану боротися із найнебезпечнішою стихією – вогнем .  Інколи ціною власного життя, ви, не вагаючись, готові кинутися у вогонь, щоб прийти на допомогу людям, рятуючи і їхні життя, і їхнє майно.

Ви сильні і відважні люди. За готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу, героїзм і відвагу ви здобули  нашу  повагу і шану. Ліквідовані пожежі і врятовані із вогню люди – це, мабуть, найкраще підтвердження особливої важливості та благородності вашої професії.

Бажаю усім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України. Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях,   ваша праця сторицею повертається вам  здоровям, щастям та добром, а Господь Бог оберігає Вас від усіх негараздів. Багато Вам років життя.

Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї мужньої професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі, своєму громадському обов’язку. У святковий час для Вас  нашу прийміть вдячність.

Зі святом Вас!

 

З повагою
міський голова Андрій Стулін  

 

Читайте також

Шахрайські повідомлення у «будинкових чатах»: поліцейські закликають не реагувати на сумнівні посилання у месенджерах

Вознесенське районне управління поліції

Зловмисники все частіше ошукують людей за допомогою так званого фішингу. Злочинна схема, за якою...

Пам’ятаємо!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...