![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/049e770868b7f5f235dc1f79a0680e03.jpeg)
Зі святом, наші янголи у білих халатах!
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
Res --> 1
Роботи южноукраїнців Кирила Лі "Енергія - це життя" та Катерини Близнюк "Процвітання майбутнього" названі в числі призерів завершального етапу дитячо-юнацького конкурсу "АЕС - ДОБРОБУТ - БАТЬКІВЩИНА" серед молоді міст-супутників АЕС України в творчому жанрі "малюнок". У віковій групі від 14 до 17 років Кирило посів друге місце, а Катя отримала заохочувальний приз. Нагородами юним художникам стали відповідно цифровий фотоапарат і mp3-плеєр.
Підбиття підсумків конкурсу відбулося 12 травня в Києві. Для участі в церемонії були запрошені усі фіналісти - автори кращих робіт, відібраних у містах атомників під час першого етапу. Цього року вони не лише одержали можливість побувати в Києві, де змогли знайти нових друзів і нові ідеї для творчості, а й отримали в подарунок пам'ятні сувеніри з символікою НАЕК «Енергоатом» та книги про столицю України. Кращих з кращих визначало спеціальне журі у складі фахівців у царинах атомної енергетики, освіти та культури, а також представники громадських організацій міст-супутників АЕС.
Організатор щорічного творчого конкурсу - Національна атомна енергетична компанія "Енергоатом". Цього року творче змагання присвячувалося 20-річчю незалежності України та 15-й річниці утворення компанії. Беручи в ньому участь, кожен учасник за допомогою образотворчого мистецтва прагнув передати своє бачення ролі мирного атому в зміцненні добробуту держави.
Конкурс проходив у рамках реалізації соціальної політики компанії. Його головна мета - сприяння творчому зростанню талановитої та обдарованої молоді міст-супутників АЕС України. З подачі НАЕК "Енергоатом" школярі беруть активну участь у вивченні проблематики мирного використання ядерної енергії, роблять свій внесок у формування позитивного ставлення до атомної енергетики.
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 29.07.2024-02.08.2024 &nbs...