Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Двоє юних художників з Южноукраїнська стали призерами конкурсу "АЕС - ДОБРОБУТ - БАТЬКІВЩИНА"
AA

Двоє юних художників з Южноукраїнська стали призерами конкурсу "АЕС - ДОБРОБУТ - БАТЬКІВЩИНА"

 

Роботи южноукраїнців Кирила Лі "Енергія - це життя" та Катерини Близнюк "Процвітання майбутнього" названі в числі призерів завершального етапу дитячо-юнацького конкурсу "АЕС - ДОБРОБУТ - БАТЬКІВЩИНА" серед молоді міст-супутників АЕС України в творчому жанрі "малюнок". У віковій групі від 14 до 17 років Кирило посів друге місце, а Катя отримала заохочувальний приз. Нагородами юним художникам стали відповідно цифровий фотоапарат і mp3-плеєр.

Підбиття підсумків конкурсу відбулося 12 травня в Києві. Для участі в церемонії були запрошені усі фіналісти - автори кращих робіт, відібраних у містах атомників під час першого етапу. Цього року вони не лише одержали можливість побувати в Києві, де змогли знайти нових друзів і нові ідеї для творчості, а й отримали в подарунок пам'ятні сувеніри з символікою НАЕК «Енергоатом» та книги про столицю України. Кращих з кращих визначало спеціальне журі у складі фахівців у царинах атомної енергетики, освіти та культури, а також представники громадських організацій міст-супутників АЕС.

Організатор щорічного творчого конкурсу - Національна атомна енергетична компанія "Енергоатом". Цього року творче змагання присвячувалося 20-річчю незалежності України та 15-й річниці утворення компанії. Беручи в ньому участь, кожен учасник за допомогою образотворчого мистецтва прагнув передати своє бачення ролі мирного атому в зміцненні добробуту держави.

Конкурс проходив у рамках реалізації соціальної політики компанії. Його головна мета - сприяння творчому зростанню талановитої та обдарованої молоді міст-супутників АЕС України. З подачі НАЕК "Енергоатом" школярі беруть активну участь у вивченні проблематики мирного використання ядерної енергії, роблять свій внесок у формування позитивного ставлення до атомної енергетики.
 

Читайте також

Конфлікт ВДОМА і ДОМАШНЄ насильство – спільне і відмінне!

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Сімейний конфлікт і домашнє насильство є двома різними поняттями, які характеризують різні типи взає...

Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 18.04.2024

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

  Станом на 18 квітня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської тери...

Книжкова виставка «Історія, що в пам’яті застигла» до Міжнародного дня пам’яток і визначних історичних місць

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Южноукраїнська міська бібліотека до Міжнародного дня пам’яток і визначних історичних місць під...

Лекція у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

  Сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний центр соці...

Психологічне заняття із соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади»

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

Психологічне заняття із соціальними робітниками відділення соціальної...

Головна цінність

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

16 квітня фахівець із соціальної роботи Южноукраїнського міського центру соціальних служб Ольга ...