![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/18/news/box3/5424fb5b95f679f54a762cae5c94fde0.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 18.07.2024
Станом на 18 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Res --> 1
Роботи южноукраїнців Кирила Лі "Енергія - це життя" та Катерини Близнюк "Процвітання майбутнього" названі в числі призерів завершального етапу дитячо-юнацького конкурсу "АЕС - ДОБРОБУТ - БАТЬКІВЩИНА" серед молоді міст-супутників АЕС України в творчому жанрі "малюнок". У віковій групі від 14 до 17 років Кирило посів друге місце, а Катя отримала заохочувальний приз. Нагородами юним художникам стали відповідно цифровий фотоапарат і mp3-плеєр.
Підбиття підсумків конкурсу відбулося 12 травня в Києві. Для участі в церемонії були запрошені усі фіналісти - автори кращих робіт, відібраних у містах атомників під час першого етапу. Цього року вони не лише одержали можливість побувати в Києві, де змогли знайти нових друзів і нові ідеї для творчості, а й отримали в подарунок пам'ятні сувеніри з символікою НАЕК «Енергоатом» та книги про столицю України. Кращих з кращих визначало спеціальне журі у складі фахівців у царинах атомної енергетики, освіти та культури, а також представники громадських організацій міст-супутників АЕС.
Організатор щорічного творчого конкурсу - Національна атомна енергетична компанія "Енергоатом". Цього року творче змагання присвячувалося 20-річчю незалежності України та 15-й річниці утворення компанії. Беручи в ньому участь, кожен учасник за допомогою образотворчого мистецтва прагнув передати своє бачення ролі мирного атому в зміцненні добробуту держави.
Конкурс проходив у рамках реалізації соціальної політики компанії. Його головна мета - сприяння творчому зростанню талановитої та обдарованої молоді міст-супутників АЕС України. З подачі НАЕК "Енергоатом" школярі беруть активну участь у вивченні проблематики мирного використання ядерної енергії, роблять свій внесок у формування позитивного ставлення до атомної енергетики.
Станом на 18 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...