![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/18/news/box3/102c7addc0ee9f18d1a3abd84a997666.jpeg)
Лекція для відпочивальників
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Res --> 1
«Молодцы! Хорошо работаете!» - так оцінив роботу южноукраїнських фахівців перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Юрій Хіврич, який сьогодні побував з інспекційною перевіркою на очисних спорудах господарсько-побутової каналізації нашого міста.
Юрія Хіврича супроводжував перший заступник губернатора Миколаївської області Геннадій Ніколенко, а зустрічали перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Куришко, заступник генерального директора відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія» Юрій Фомін, керівництво цеху водо-каналізаційного господарства і теплових мереж відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія» та комунального господарства «Теплопостачання та водоканалізаційне господарство».
Візит високопоставленого чиновника відбувся у рамках відпрацювання робочою групою, створеної для реалізації рішень Комітету з економічних реформ при Президентові України, технічного стану водовідведення та очисних споруд.
На «оглядини» Южноукраїнського очисного господарства заступник міністра прибув після представлення аналогічного господарства сусіднього Первомайська. Юрій Хіврич зазначив, що у наших сусідів стан очисних споруд такий, коли можна говорити взагалі про їх відсутність. А це, додав гість, чистота та якість поверхневих вод, 80% яких береться для очистки та використання, залежить здоров’я українців.
Южноукраїнські фахівці ознайомили гостя з принципом роботи очисних споруд, тарифами для населення тощо. Під час бесіди, аналізуючи тарифи на водопостачання та водовідведення, Юрій Хіврич акцентував увагу присутніх, що у Южноукраїнську вони у 3,5 рази нижчі за середні в Україні. Співвідношення 80 (у Южноукраїнську) до 279 (в Україні).
Підсумки інспектування у нашій області підіб’ють сьогодні в Миколаєві. А завтра висновки робитимуть в Одесі з урахуванням стану справ у чотирьох областях (Одеській, Миколаївській, Херсонській та Дніпропетровській).
Результатом перевірки регіонів України має стати розробка Всеукраїнської програми щодо модернізації і технічного переоснащення очисних споруд. У ній буде передбачено об’єкти, які потребують першочершочергового втручання, так звані «болевые точки», а також подальші кроки. Передбачається, що фінансуватися така програма буде за рахунок чотирьох джерел: державного, обласного, місцевого бюджетів та коштів інвесторів чи господарів.
Візит Юрія Хіврича тривав близького години. Далі на нього очікували у Вознесенську.
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
18 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законно...
Станом на 18 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...