![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/18/news/box3/102c7addc0ee9f18d1a3abd84a997666.jpeg)
Лекція для відпочивальників
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Res --> 1
17 лютого о 20 годині на Южно-Українській АЕС стартувала ремонтна кампанія. Першим цього року в планово-попереджувальний ремонт виводиться блок №3. Серед регламентних процесів зупинки блоку - випробування клапанів швидкодіючого редукційного пристрою скидання пари в атмосферу (ШРП-А) і запобіжних клапанів (ЗК) парогенераторів. Ці операції призначені на 18 лютого. Вони супроводжуватимуться шумовим ефектом і викидом робочого середовища другого контуру (нерадіоактивної водяної пари).
Додатково
Робота клапанів ШРП-А і ЗК - керований технологічний процес, передбачений умовами нормальної експлуатації станції. Дане устаткування призначене для підтримки допустимого тиску пари в другому (нерадіоактивному) контурі АЕС. Планові випробування ШРП-А і ЗК виконуються під час кожної зупинки та виведення блоку в попереджувальний ремонт, а також у ході підготовки до включення його в мережу після ремонту.
Варто підкреслити, що перший (радіоактивний) і другий (чистий) контури реакторів ВВЕР, що експлуатуються в Україні, повністю ізольовані один від одного. Отже, в атмосферу в даному випадку надходить чиста (нерадіоактивна) водяна пара.
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
18 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законно...
Станом на 18 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...