![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
14.05.2010 року в ДНЗ №2 були проведені спортивні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я », присвячені Міжнародному Дню сім’ї ( за програмою змагань «Веселі старти») для дітей старших груп . Змагання проходили на спортивному майданчику ДНЗ №2.Всього прийняли участь у заходах 60 дітей – вихованців старших груп, та 6 дорослих – батьків, в змаганнях також приймали участь вихователі старших груп; до складу журі було запрошено методиста УБО і Н Малахову Т.М, завідуючу ДНЗ №2 Строчко О.А, методиста – вихователя Колганову І.І.
Змагання «Тато, мам, я – спортивна сім’я » для дітей старших груп та їх батьків проходили за такою програмою:
- урочисте відкриття змагань, представлення журі, привітання команд;
- проведення розминки з казковим героєм - клоунесою Барбарискою;
- гра - естафета з участю батьків «Гусінь»;
- гра з м’ячем «Посади м’ячик »;
- гра з бігом «Через болото»;
- гра з елементами футболу за участю батьків «Влучно в ворота»;
- змагання атракціон для батьків та вихователів «Покрути обруч»;
- підведення підсумків змагання, визначення та нагородження переможців, урочисте закриття змагань.
У спортивних змаганнях взяли участь діти чотирьох груп: старшої групи №1 «Веселка», старшої групи №2 «Калинонька», старшої групи №3 «Журавлики» та старшої групи №4 «Соколята». В наполегливій боротьбі з сумою балів 16 перемогу виборола команда старшої групи №3 «Журавлики», всі останні групи, набравши по 14 балів, посіли почесне друге місце. Своїх дітей прийшли підтримати батьки Лупанова О.В., Чумак В.Ю., Цуркан С.М., Марков С.М., Скорбіліна Н.Є., Очкуров О.М., які разом з дітьми весело та активно брали участь в естафетах, змаганнях та атракціонах. В ході змагань діти показували свої знання, про здоровий спосіб життя, гралися разом з казковим героєм - клоунесою Барбарискою, розповідали вірші про спорт, сім’ю та здоров’я. Спортивні змагання пройшли на доброму методичному рівні. Учасники змагань емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонструючи свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень розвитку рухових вмінь та навичок. Порушень під час спортивних змагань не сталося, травмувань та нещасних випадків не зафіксовано . Суддівська бригада відмічає належну організацію змагань, коректну поведінку вболівальників та учасників змагань. Всі учасники змагань були нагороджені солодкими призами, кожна з груп учасниць – грамотою, а кожен з батьків учасників змагань був нагороджений завідуючим ДНЗ №2 Строчко О.А почесною грамотою за активну участь у спортивних змаганнях.
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...