![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, у ВП ЮУ АЕС було підбито підсумки приуроченого до цієї дати Тижня охорони праці. За пропозицією профільної Міжнародної організації його головною темою стала: "Управління ризиками та профілактика у сфері праці в нових умовах".
У рамках Тижня з 22 по 28 квітня в цехах і підрозділах підприємства було проведено комплексні та цільові перевірки. За їх результатами в підрозділи направлено акти-приписи з переліком виявлених зауважень для розробки заходів щодо їх усунення. У ході щоденних обходів устаткування та робочих місць особлива увага приділялася санітарному стану виробничих і побутових приміщень, безпечному стану території і кожного робочого місця, дотриманню вимог безпеки при виконанні робіт, забезпеченості персоналу спецодягом, спецвзуттям та засобами індивідуального захисту, справності устаткування, інструменту та приладдя.
У двох підрозділах ВП ЮУ АЕС - цеху теплової автоматики та вимірювань, а також цеху з ремонту вантажопідйомних механізмів і загальностанційних систем - пройшли конкурси професійної майстерності персоналу "Кращий за професією", а на спеціалізованій дільниці теплової ізоляції було організовано конкурс на звання "Краща бригада". У ході підбиття їх підсумків особлива увага акцентувалася на знанні норм і правил з охорони праці, вмінні якісно виконувати доручене завдання з дотриманням вимог безпеки. У огляді-конкурсі на краще оформлення куточка охорони праці, проведеному серед цехів і підрозділів енергокомплексу у рамках Тижня, переможцем визнано колектив електричного цеху атомної станції.
Усі перераховані заходи стануть гарною підготовчою базою для місячника з охорони праці, який заплановано провести у ВП ЮУ АЕС в червні 2010 року.
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...