![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, за 2009 рік діяльність на ринку нефінансових послуг здійснювали 27 підприємств та 5 відокремлених підрозділів міста, на яких працювало 853 штатних працівника та 50 позаштатних.
Обсяг реалізованих послуг (включаючи ПДВ) за 2009 рік склав 45,1 млн.грн., з нього реалізація послуг підприємствам та організаціям становила 31,1 млн. грн. (69%). Темп зростання обсягу реалізованих послуг за 2009 рік порівняно з відповідним періодом минулого року (у фактичних цінах) становив 102%.
У структурі обсягу реалізованих послуг за видами економічної діяльності найбільшу питому вагу складали послуги транспорту – 48,3%. На підприємства, які здійснюють операції з нерухомим майном, оренду, інжиніринг, надання послуг підприємцям припадає 16,3%; послуги у сфері охорони здоров’я людини – 14%; послуги пошти та зв’язку – 10,3%; санітарні послуги, прибирання сміття та знищення відходів – 6,9%; діяльність готелів та інших місць для тимчасового проживання – 2,5%; послуги у сфері культури та спорту, відпочинку та розваг – 1,2%; послуги у сфері освіти – 0,5%.
За 2009 рік на замовлення населення реалізовано послуг на 14 млн.грн., що складало 31% загального обсягу послуг, реалізованих всім споживачам. У розрахунку на одного мешканця міста обсяг реалізованих послуг складав 1129 грн., проти 1145 грн. у 2008 році.
За основним видом діяльності для різних споживачів виконано 481 тис. замовлень. Середня вартість одного замовлення за 2009 рік складала 91,6 грн.
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...