![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, за січень–листопад 2009 року населенню міста Южноукраїнська нараховано до сплати, без урахування сум субсидій та пільг, за споживання житлово-комунальних послуг 26,4 млн.грн. Сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 25,5 млн.грн. Рівень сплати за житлово-комунальні послуги по місту склав 96,7%, (по Миколаївській області – 98,2%).
Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг впродовж листопада 2009 року збільшилась на 0,4% і на 1 грудня 2009 року складала 3,5 млн.грн. В цілому по Миколаївській області відбулося зростання заборгованості на 15,9%.
Середній термін заборгованості населення за всі послуги склав 1,4 місяця. Частина власників особових рахунків станом на 1 грудня 2009 року мала заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг 3 місяці і більше. По утриманню будинків та прибудинкових територій їх частка складала – 3,6%, по водопостачанню та водовідведенню – 8,1%; по опаленню та гарячому водопостачанню – 9%.
Крім того, жителями міста за січень–листопад 2009 року сплачено за електроенергію 3,8 млн. грн. Заборгованість за цей вид послуг на 1 грудня 2009 року складала 355,1 тис.грн.
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2003 № 976 “Про затвердження Порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги” у січні–листопаді 2009 року з населенням було укладено 559 договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості на суму 201,3 тис.грн. Сума внесених платежів з початку року по всіх договорах становила 172,7 тис.грн.
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...