![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
27 листопада 2009 року у дошкільному навчальному закладі № 8 «Казка» відбулося методичне об’єднання вихователів старших груп міста та вчителів початкових класів ЮЗШ № 4 за темою: «Дошкільний навчальний заклад, школа – суб’єкти педагогічної взаємодії у навчально-виховному процесі у відповідності до Базового компонента дошкільної освіти та Базової програми розвитку дитини «Я у Світі».
У засіданні методичного об’єднання приймали участь вихователі старших груп дошкільних навчальних закладів міста, вчителі початкових класів ЮЗШ № 4, методисти навчальних дисциплін управління безперервної освіти і науки Малахова Т.М., Кидюк Л.І., заступник директора з навчально-виховної роботи початкових класів ЮЗШ № 4 Терещенко В.Г., вихователь-методист Омельченко Т.М. і практичний психолог Дементьєва В.В. дошкільного навчального закладу № 8 «Казка».
Керівник методичного об’єднання Баташан В.В. – вихователь старшої групи ДНЗ № 8 виступила з питання «Формування позитивного ставлення старших дошкільників до навчання в школі», в якому розкрила мотиваційну готовність дітей старшого дошкільного віку до школи.
Вихователь-методист Омельченко Т.М. ДНЗ № 8 «Казка» ознайомила педагогів з основними освітніми завданнями Базової програми розвитку «Я у Світі», сферами життєдіяльності та основними лініями розвитку старшого дошкільника.
На засіданні розкрито шляхи взаємодії та співпраці між ДНЗ та ЮЗШ №4, висвітлено питання підготовки дитини до школи через провідні види діяльності старшого дошкільника : спілкування , гру , працю. У ДНЗ в центрі уваги є дитяча особистість, яку вихователі розвивають, використовуючи різноманітні та результативні форми, методи та прийоми роботи .
Заступник директора з навчально-виховної роботи початкових класів ЮЗШ № 4 Терещенко В.Г. та вчителі початкових класів зі своєї сторони також поділилися досвідом роботи, розкрили свої підходи у роботі з першокласниками щодо забезпечення легкої адаптації до навчання у школі.
Відбулося активне обговорення даного питання під час « Круглого столу». Сподіваємося на подальшу тісну співпрацю між дошкільною та початковою ланкою освіти .
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...