![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
Відділ статистики у місті Южноукраїнську інформує, що, за даними державної служби зайнятості, у жовтні 2009 року у пошуках роботи до державної служби зайнятості звернулись 137 незайнятих трудовою діяльністю осіб, що менше на 22 особи, ніж у вересні 2009 року та на 49 осіб – ніж у жовтні 2008 року. Із зареєстрованих впродовж місяця незайнятих громадян 69,3% отримали статус безробітних.
На обліку в державній службі зайнятості на 1 листопада 2009 року перебували 904 незайняті трудовою діяльністю особи, що у 1,6 раза більше, ніж на 1 листопада 2008 року. Із незайнятих громадян 64% складали жінки, 44,6% – молодь у віці до 35 років, 23,3% – особи, що потребують особливого соціального захисту.
Офіційного статусу безробітних на 1 листопада 2009 року набули 869 осіб (на 1 листопада 2008 року – 515 осіб), з них 657 осіб отримували допомогу по безробіттю. Із кожних 100 зареєстрованих безробітних раніше займали робітничі місця –52 особи, 36 – посади службовців, 12 – особи, які не мають професії або займали місця, що не потребують спеціальної підготовки.
Рівень зареєстрованого безробіття на 1 листопада 2009 року становив 3% від кількості постійного населення у працездатному віці, проти 1,8% на 1 листопада 2008 року. По Миколаївській області на 1 листопада 2009 року цей показник складав 2,1%.
За повідомленнями підприємств, установ і організацій міста Южноукраїнська, кількість вільних робочих місць та вакантних посад на 1 листопада 2009 року становила 60 одиниць (на 1 листопада 2008 року – 51 місце).
Навантаження незайнятого населення на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) на 1 листопада 2009 року по місту становило 15 осіб, що на 4 особи більше, ніж на 1 листопада 2008 року (в цілому по Миколаївській області на 1 листопада 2009 року – 12 осіб на одне вільне робоче місце).
За сприяння державної служби зайнятості, у жовтні 2009 року було працевлаштовано 42 особи (у жовтні 2008 року –105 осіб).
Рівень працевлаштування, у жовтні 2009 року склав 4% (у жовтні 2008 року – 14,8%).
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...