![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
24 вересня 2009 року відбулась 62 сесія Южноукраїнської міської ради V скликання.
Розглянуто 11 питань порядку денного. По двом питанням рішення не прийнято.
Затверджено зміни до бюджету міста на 2009 рік.
Про хід виконання міських Програм розвитку фізичної культури і спорту та розвитку культури звітувала начальник управління молоді, спорту та культури міської ради Захарко Н.Г. Відзначено, що управлінням молоді, спорту та культури спільно з управлінням безперервної освіти та науки, ДЮСШ та спортивними громадськими організаціями міста проведено ряд комплексних заходів, спрямованих на подальше вдосконалення сфери фізичної культури і спорту, здорового способу життя та зміцнення здоров’я, організації змістовного дозвілля, створення умов для всебічного гармонійного розвитку, задоволення потреб кожного громадянина міста у створенні належних умов для занять фізичною культурою і спортом. Програма розвитку культури дала можливість забезпечити задовільний рівень творчої роботи закладів культури, провести низку заходів, спрямованих на покращення їхнього функціонування, зміцнення матеріально-технічної бази, збереження існуючої мережі закладів культури, організації загальноміських заходів. Кошти виділені на виконання даної Програми за такими напрямки роботи:
- проведення міських та участь в обласних і всеукраїнських конкурсах та фестивалях; з них використано на проведення обласного фестивалю «Перші ластівки»;
- підтримка малозабезпеченої творчо обдарованої молоді з метою її участі в конкурсах та фестивалях (на сьогоднішній день кошти не використані у зв’язку з тим, що звернень не надходило);
- заохочення творчих колективів міста до ювілейних дат (заохочено цінними подарунками народний театр естрадних мініатюр «Нон-Стоп», оркестр народних інструментів «Колорит», колектив сучасного танцю «Калейдоскоп»);
- організація та проведення культурно-масових заходів до державних свят.
Протягом звітного періоду за рахунок коштів Програми проведено 7 культурно-масових заходів: до Різдва Христова, Дня захисника Вітчизни та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Дня Перемоги, Дня міста, Дня захисту дітей, Дня Конституції України, проведено міський конкурс «Маленька Міс Южноукраїнськ - 2009». Проведено урочистості та святковий концерт до 65-річниці визволення Миколаївської області від фашистських загарбників. Взяли участь в обласній естафеті «А пам’ять священна».
Затверджено ліквідаційний баланс та акт ліквідаційної комісії комунального закладу «Молодіжний технобізнесцентр» управління молоді, спорту та культури міської ради.
Про хід виконання міської Програми запобігання дитячій бездоглядності за 8 місяців поточного року звітувала начальник служби у справах дітей міської ради Басараб Т.М.
Розглянуті інші питання місцевого значення, по яким прийняті відповідні рішення.
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...