![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, у січні–серпні 2009 року діяльність на ринку нефінансових послуг здійснювали 27 підприємств та 5 відокремлених підрозділів міста Южноукраїнська, на яких працювали 962 особи, у тому числі: штатні працівники – 893 особи; 69 осіб – позаштатні працівники.
Обсяг реалізованих послуг (включаючи ПДВ) у січні–серпні 2009 року склав 29,5 млн.грн., з нього реалізація послуг підприємствам та організаціям становила 20,2 млн. грн. (68,4%).
У структурі обсягу реалізованих послуг за видами економічної діяльності найбільшу питому вагу займають послуги транспорту – 45,3%. На підприємства, які здійснюють операції з нерухомим майном, оренду, інжиніринг, надання послуг підприємцям припадає 17,2%; послуги у сфері охорони здоров’я людини – 14,6%; послуги пошти та зв’язку – 10,1%; санітарні послуги, прибирання сміття та знищення відходів –7,2%; діяльність готелів та інших місць для тимчасового проживання – 3,7 %; послуги у сфері культури та спорту, відпочинку та розваг – 1,4%; послуги у сфері освіти (шкoли підготування водіїв транспортних засобів) – 0,5%.
У січні–серпні 2009 року на замовлення населення реалізовано послуг на 9,3 млн.грн., що складало 31,6% від загального обсягу послуг, реалізованих всім споживачам. У розрахунку на одного мешканця міста обсяг реалізованих послуг складав 739,8 грн., проти 694,5 грн. у січні–серпні 2008 року.
За основним видом діяльності для різних споживачів виконано 399,7 тис. замовлень. Середня вартість одного замовлення у січні–серпні 2009 року складала 72,2 грн.
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...