![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
Відділ статистики у місті Южноукраїнську інформує, що, за даними державної служби зайнятості, у серпні 2009 року у пошуках роботи до державної служби зайнятості звернулись 152 незайняті трудовою діяльністю особи, що менше на 83 особи, ніж у липні 2009 року та на 22 особи – ніж у серпні 2008 року. Із зареєстрованих впродовж місяця незайнятих громадян 60,5% отримали статус безробітних.
На обліку в державній службі зайнятості на 1 вересня 2009 року перебували 957 незайнятих трудовою діяльністю осіб, що вдвічі більше, ніж на 1 вересня 2008 року. Із незайнятих громадян 61,3% складали жінки, 47,9% – молодь у віці до 35 років, 22% – особи, що потребують особливого соціального захисту.
Офіційного статусу безробітних на 1 вересня 2009 року набули 925 осіб (на 1 вересня 2008 року – 458 осіб), з них 662 особи отримували допомогу по безробіттю. Із кожних 100 зареєстрованих безробітних раніше займали робітничі місця –53 особи, 36 – посади службовців, 11 – особи, які не мають професії або займали місця, що не потребують спеціальної підготовки.
Рівень зареєстрованого безробіття на 1 вересня 2009 року становив 3,2% від кількості постійного населення у працездатному віці, проти 1,6% на 1 вересня 2008 року. По Миколаївській області на 1 вересня 2009 року цей показник складав 2,2%.
За повідомленнями підприємств, установ і організацій міста Южноукраїнська, кількість вільних робочих місць та вакантних посад на 1 вересня 2009 року становила 52 одиниці (на 1 вересня 2008 року – 82 місця).
Навантаження незайнятого населення, що звернулось за сприянням у працевлаштуванні до державної служби зайнятості на 1 вересня 2009 року по місту становило 18 осіб, що втричі більше, ніж на 1 вересня 2008 року (в цілому по Миколаївській області на 1 вересня 2009 року – 13 осіб на одне вільне робоче місце).
За сприяння державної служби зайнятості, у серпні 2009 року було працевлаштовано 89 осіб, що менше на 23 особи, ніж у липні 2009 року та на 22 особи – ніж у серпні 2008 року.
Рівень працевлаштування, у серпні 2009 року склав 7,7% (у серпні 2008 року – 17,2%).
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...