![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, за січень–липень 2009 року населенням міста Южноукраїнська сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення заборгованості попередніх періодів, 15,4 млн.грн., що більше ніж у січні–липні 2008 року на 3,8 млн.грн. або на 33,1%. Рівень оплати за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення заборгованості попередніх періодів, по місту склав 96,5%, в цілому по Миколаївській області – 101,7%.
Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг впродовж липня поточного року зросла на 0,7% і на 1 серпня 2009 року складала 3,3 млн.грн. В цілому по Миколаївській області відбулося зниження заборгованості на 5,2%, у Вознесенську – на 9,5%, Первомайську – на 0,9%.
Середній термін заборгованості населення за всі послуги склав 1,4 місяця. Частина власників особових рахунків станом на 1 серпня 2009 року мала заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг 3 місяці і більше. По утриманню будинків та прибудинкових територій їх частка складає – 4,2%, по водопостачанню та водовідведенню – 8,4%; по опаленню та гарячому водопостачанню – 9,1%.
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2003 № 976 “Про затвердження Порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги” у січні–липні 2009 року з населенням було укладено 289 договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості на суму 112,3 тис.грн. Сума внесених платежів з початку року по всіх договорах становила 76,4 тис.грн.
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...