![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
9 травня – це день честі і слави наших дорогих ветеранів, які служать нам прикладом патріотизму, любові до рідної землі.
Ми горді тим, що наш народ вийшов переможцем з тієї страшної війни. Своїм життям наші батьки дали великий приклад усім нам. Тому обов’язок нинішнього покоління – бути гідним подвигу своїх батьків.
З метою збереження у пам’яті усіх, хто склав голову на полях битв, тих кому пощастило повернутися додому і дожити до нинішніх часів та відзначення річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні у загальноосвітніх навчальних закладах щорічно розробляються тематичні заходи, в рамках яких проводяться виховні години, уроки мужності із запрошенням ветеранів війни, тематичні уроки історії України. Організовуються зустрічі учнів з ветеранами Великої Вітчизняної війни, виступи хору ветеранів, привітання ветеранів у Раді ветеранів, на дому.
У бібліотеках шкіл та гімназії підготовлено тематичні виставки „Тих днів не згасне слава”. Екскурсоводами шкіл - тематичні екскурсії до музеїв, куточків бойової слави закладів.
Щорічно, з нагоди Дня Перемоги, управлінням безперервної освіти і науки, центром дитячої та юнацької творчості організовується фестиваль декламаторів та виконавців пісень на воєнно – патріотичну тематику серед учнів шкіл та гімназії. Під час проведення фестивалю ветерани, які активно співпрацюють із навчально – виховними закладами були нагороджені грамотами управління безперервної освіти і науки за вагомий внесок у військово патріотичне виховання підростаючого покоління: Краснуха Віра Михайлівна, Пинтій Іван Маркович, Деордієва Людмила Афанасіївна, Василенко Григорій Павлович, Лобанова Галина Павлівна.
У Южноукраїнській загальноосвітній школі №1 на уроках музики проходили лекції - концерти „Фронтова пісня”. У Южноукраїнській загальноосвітній школі №1, гімназії №1 відбулися загальшкільна та загальногімназійна учнівська конференція „Пісні, опалені війною”. У Южноукраїнській загальноосвітній школі №2, гімназії №1 організовано виставки малюнків та плакатів до Дня Перемоги. У Южноукраїнській загальноосвітній школі №3 проведено конкурси читців „Салют, Перемого!”, стройової пісні, конкурс малюнку на асфальті „Щастя, мир на планеті потрібні всім”.
У Южноукраїнській загальноосвітній школі №4 проведено тематичну лінійку, виставку матеріалів про Велику вітчизняну війну, підготовлену гуртківцями школи, проведено конкурс малюнків „Перемога і Великій Вітчизняній війні”, випущено тематичну шкільну газету „Перемога одна на всіх”.
У гімназії №1 пройшов щорічний конкурс пісні та строю, у якому беруть участь учні старших класів та гімназійний конкурс виконавців віршів та пісень на воєнну тематику.
У центрі дитячої та юнацької творчості виготовлено вітальні листівки для ветеранів, проведено концертну програму „Тих днів не згасне слава”. Вихованці станції юних техніків відвідали з екскурсією музей бойової слави Южноукраїнської загальноосвітньої школи №1, меморіального комплексу.
Дитячо – юнацькою спортивною школою проведено ряд спортивних заходів, присвячених Дню Перемоги: кубок відділення дзюдо з загальної фізичної підготовки, турнір з футболу, змагання з волейболу.
У всіх дошкільних навчальних закладах проведено музично – спортивні розваги для дітей середніх, старших груп.
Дорогі ветерани! Освіта міста Южноукраїнська сердечно вітає Вас із знаменною датою - 64-ою річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості і душевного тепла, активного довголіття. Щиро вдячні Вам за підтримку, допомогу у виховання підростаючого покоління.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...