Повідомлення про плановану діяльність
ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля з...
Res --> 1
Шанс побувати на об'єктах Южно-Українського енергокомплексу та дізнатися, як з'являються на світ мегавати електрики, навіщо поряд з АЕС збудовано ще ГАЕС і ГЕС, а також чому комплекс називають унікальним, отримали представники туристичного клубу «LIVE VIEW. Життя як подорож» 22 липня. Близько 30 гостей з Києва, Донецька, Одеси, Кіровограду, Чернігівської, Житомирської та Харківської областей на власні очі змогли побачити масштабне виробництво та дізнатися, чим підприємство живе сьогодні.
Знайомство з енергетичним комплексом на півдні України розпочалося з лекції в інформаційному центрі атомної станції про принцип виробництва електроенергії ВВЕР-1000, роботу основних систем і обладнання. Особливу зацікавленість у гостей викликав досвід АЕС у використанні палива різних виробників. Далі екскурсанти відвідали повномасштабний тренажер АЕС - реальну копію блочного щита управління, оглядові майданчики Ташлицької ГАЕС і Олександрівської ГЕС. Поспілкувавшись з фахівцями Южно-Української АЕС, вони отримали вичерпні відповіді на свої запитання.
- Чотири роки тому я вже бував з екскурсією на атомній станції, і ми вирішили запропонувати співтовариству клубу організувати ще одну поїздку сюди, оскільки промисловий туризм сьогодні все більше набирає оберти. Особисто мені завжди були цікаві різні індустріальні об'єкти, - повідомив про мету візиту організатор заходу керівник клубу Олег Тоцький. - Під час першої поїздки на Южно-Українську електростанцію для мене стало відкриттям, що підприємство є повноцінним унікальним енергетичним комплексом, маючи в складі АЕС, ГАЕС і ГЕС. Зокрема, я дізнався, що Ташлицька ГАЕС виробляє електроенергію для покриття пікових навантажень споживання. Ще, звичайно, було цікаво побувати на тренажері і побачити всі ці щити управління та кнопки. Вважаю, це візитна картка будь-якої потужної електростанції. А сьогодні в нашій групі зібралися люди найрізноманітніших професій, яким також цікаво, як працює атомна електростанція. Мрію, в майбутньому відвідати ще й машинну залу діючого енергоблока.
ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля з...
Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля з...
Активісти ГО «Українське ядерне товариство» в м. Південноукраїнськ провели серію профорі...
Працівники філії «ВП ПАЕС» з місцевого осередку Українського ядерного товариства допомог...
5 листопада на Південноукраїнській АЕС розпочала роботу місія підтримки Паризького центру Всесвітньо...
Зразковий ансамбль народного танцю «Квіти України» Палацу культури “Енергетик&rdqu...
Члени місцевого осередку Українського ядерного товариства (УкрЯТ), більшість з яких є працівниками П...
Представники Південноукраїнської АЕС у складі корпоративної команди Енергоатома взяли участь у Київс...
8 жовтня у рамках проєкту «Nuclear Education» в інформаційному центрі «Імпульс&raq...
Південноукраїнська АЕС готова до несення зимових навантажень - такого висновку дійшла комісія у скла...