![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/31/news/box3/9fabba7e15301aacbae9883e14c150c6.jpeg)
На ПАЕС стартують роботи з повірки АСКРО
З 1 серпня в філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» розпочнуться роботи зі щорічної пл...
Res -->
Згідно з чинним «Порядком розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації», затвердженого наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 19.08.2020 № 191, оприлюднюється для розгляду проєкт інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ «Південноукраїнська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» у сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2025 рік.
Проєкт інвестиційної програми розміщений на офіційному веб-сайті АТ «НАЕК «Енергоатом» у розділі «Діяльність», підрозділ «Показники діяльності», вкладка «Інвестиційні проєкти та програми» – «Інвестиційна програма АТ «НАЕК «Енергоатом» філія «ВП «Південноукраїнська АЕС» у сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2025 рік (https://old.energoatom.com.ua/investment-projects.html).
Інвестиційна програма включає заходи з оновлення устаткуванням/приладами систем водопостачання і водовідведення, підпорядкованих цеху водопровідно-каналізаційного господарства та теплових мереж філії «Відокремлений підрозділ «Південноукраїнська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом».
Зауваження та пропозиції щодо заходів інвестиційної діяльності приймаються протягом 14 календарних днів з дати опублікування цього повідомлення на адресу: філія «Відокремлений підрозділ «Південноукраїнська АЕС» (Управління капітального будівництва), м. Южноукраїнськ, Миколаївська обл., 55001 та на електронну адресу: v_tilug@sunpp.atom.gov.ua . При поданні пропозицій та зауважень у темі листа слід написати: «Розгляд проєкту інвестиційної програми філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» у сфері централізованого водопостачання та водовідведення на 2025 рік, а також вказати зворотну адресу контактної особи (прізвище, ім’я та по батькові, контактний телефон/факс, e-mail).
З 1 серпня в філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» розпочнуться роботи зі щорічної пл...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
28 червня відбулась чергова ротація команди МАГАТЕ, яка здійснює моніторинг стану безпеки на Південн...
Інформація про перегляд тарифів на постачання теплової енергії (виробництво, транспортування та пост...
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» 12-13 червня відбулося спільне з АТ «НАЕК &laq...
ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ...
11 червня фахівці управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) філії «ВП ПАЕС&ra...
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля