
Увага! Для батьків, у яких є діти пільгових категорій!
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради звертається до батьків (с...
Res --> 1
Миколаївська обласна рада профспілок, враховуючи значні потенційні можливості колективних договорів у підвищенні ефективності та конкурентоспроможності виробництва, забезпеченні соціального прогресу, звертається до підприємств, установ та організацій усіх форм власності, які використовують найману працю, із рекомендацією підвести підсумки виконання зобов’язань по колективних договорах на 2017 рік, а також активізувати роботу по укладанню нових або подовженню дії раніше укладених колективних договорів на 2018 рік.
Колективні договори є загальновизнаним у світі засобом регулювання соціально-трудових відносин, узгодження інтересів власника і найманого працівника та соціального захисту працюючих і членів їх сімей.
Повний і змістовний колективний договір може доповнювати своїми локальними гарантіями норми трудового законодавства, покращувати умови праці, медичне обслуговування та соціально-побутові умови, заохочувати працівників. Такий колективний договір має передбачати збереження та створення нових робочих місць, гідну заробітну плату та недопущення її заборгованості, забезпечення здорових та безпечних умов праці.
Водночас врегульовані колективно-договірні відносини гарантують роботодавцеві стабільну безконфліктну діяльність підприємства, зростання показників продуктивності праці і, як результат, - підвищення прибутковості. Таким чином, колективно-договірне регулювання є доцільним, засвідчує високу правову культуру сторін, а також стратегічну налаштованість на перспективу і розвиток.
Колективний договір повинен враховувати та відповідати нормам чинного трудового законодавства, Генеральної угоди, галузевих та територіальних Угод з регулювання соціально-економічних питань.
Звертаємо увагу, що з 01 січня 2017 року показник мінімальної заробітної плати не застосовується як розрахункова величина для визначення посадових окладів, заробітних плат та інших виплат у колективних договорах. Пропонуємо за необхідності переглянути системи оплати праці, якщо вони базуються на показнику мінімальної заробітної плати, взяти за основу величину не менше прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 01 січня календарного року. Разом з цим, відповідно до норм чинного законодавства, розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати.
Пропонуємо провести двосторонні переговори для того, щоб укласти колективні договори на 2018 рік не пізніше березня, з наступною їх реєстрацією у місячний термін.
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради звертається до батьків (с...
Якщо сім’єю приховано або навмисно подано недостовірні дані про її доходи та майновий стан, що...
Людина може травмуватися, як на виробництві, так і в побуті. Травми, які трапилися в побуті ще назив...
25 січня заступник Южноукраїнського міського голови Марія Дроздова провела робочу нараду з керівника...
До уваги керівників установ, підприємств, організацій! Відповідно до ст.110 КЗпП України та ст.30...
16 січня в залі засідань Южноукраїнського виконкому відбулася комісія з питань розподілу на територі...
Міжнародна Федерація Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Товариства Червоного Хрест...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіаль...
Управлінням соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради за сприяння громадс...
Після набуття чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчи...