![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/20/news/box3/16396970c2322778841106737c3247a9.png)
Азартні ігри – це лише розвага
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
Res --> 1
Щороку 28 квітня в Україні відзначається Всесвітній день охорони праці. Відповідно до рекомендацій Міжнародної організації праці у 2024 році Всесвітній день охорони праці проводиться під девізом: «Вплив зміни клімату на безпеку та гігієну праці».
Зміна погодних умов значно впливає на умови праці, збільшуючи професійні ризики для працівників. Тепловий стрес, забруднення повітря, УФ-випромінювання та інші екстремальні погодні явища стають частішими, підвищуючи ризик професійних захворювань та аварій.
24 квітня 2024 року в залі засідань управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулося засідання круглого столу щодо підведення підсумків проведення заходів до Всесвітнього дня охорони праці.
Участь у круглому столі прийняли провідні спеціалісти з питань охорони праці підприємств та установ міста Южноукраїнська.
На засіданні виступили заступник начальника-начальник відділу з питань праці та сім’ї управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради ФІЛОНОВА Олена, яка ознайомила присутніх зі зверненням організаційного комітету з підготовки та проведення у 2024 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні у рамках Всесвітнього дня охорони праці та доповіла про виконання Плану заходів Южноукраїнської міської ради до Всесвітнього дня охорони праці. ЖУРАВЛЬОВА Анастасія доповіла про роботу, проведену відділом профілактики та розслідувань нещасних випадків управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області з нагоди Дня охорони праці в Україні. Представники підприємств поділилися досвідом та роботою із проведення заходів до Всесвітнього Дня охорони праці.
Після засідання круглого столу присутні вшанували пам'ять загиблих на виробництві та поклали квіти до «Алеї пам’яті загиблих (померлих) на виробництві» на Меморіальному комплексі міста Южноукраїнська.
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....
Запрошуємо кандидатів взяти участь у конкурсному відборі на інспекторів Служби освітньої безпеки&nbs...