AA

Засідання «круглого столу» спеціалістів департаменту соціальних питань та охорони здоров’я та активу ради Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних сил

07 лютого 2019 року в приміщенні департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради відбулося засідання  «круглого столу» за участі  спеціалістів департаменту соціальних питань та охорони здоров’я та активу ради Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних сил.

Мета проведення такого заходу - доведення до відома активістів ветеранської організації нових положень та змін у  законодавстві  по вирішенню соціальних проблем ветеранів та пенсіонерів, надання спеціалістами департаменту відповідей на поставлені питання.

В заході взяли участь 27 ветеранів. З вступним словом виступили голова Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних сил Вячеслав Громенко та директор департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради Ельвіра Гехад.

Перед учасниками круглого столу виступив головний лікар некомерційного комунального підприємства «Южноукраїнський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Анатолій Нікітін, який розповів процедуру запису на прийом до сімейного лікаря, про механізм відшкодування вартості ліків за програмою «Доступні ліки» та інші проблеми підприємства та шляхи їх вирішення. Заступник директора департаменту Олена Філонова виступила з пропозиціями запровадження регулювання потоку хворих, проведення ін’єкцій пільговій категорії громадян. Начальник відділу охорони здоров’я  департаменту Наталія Щербина про вартість ліків в аптеках. Начальник відділу держаних соціальних допомог департаменту  Любов Демчевська розповіла про порядок призначення субсидії та про етапи, процедуру монетизації субсидій, правильність заповнення декларації на державну житлову субсидію. Заступник директора департаменту Лариса Заболотна розповіла про отримання пільг окремою категорією громадян, про кількість пільговиків у місті та запросила присутніх взяти участь  у заходах присвячених   Дню  вшанування  учасників бойових дій на території інших держав і 30-ої річниці виведення   військ  колишнього  СРСР з Республіки Афганістан.

За результатами обговорення вирішили наступну зустріч провести 14.02.2019 в приміщенні міської організації ветеранів війни, праці та Збройних сил.

Читайте також

Відбулось чергове засідання координаційної ради по виконанню міської комплексної Програми «Турбота»

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

11 липня в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням першого...

Відбулось чергове засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

11 липня 2019 року в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, під головуванн...

Відбулося засідання комісії для розгляду питань, пов'язаних з перизначенням населенню житлових субсидій та державної соціальної допомоги

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

3 липня в приміщенні департаменту соціальних питань та охорони здоров'я Южноукраїнської міської...

Інформаційно-роз’яснювальна робота з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

26.06.2019 комісією з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення у місті Южноукраїн...

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради повідомляє

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради повідомляє, що...

Аналіз стану виробничого травматизму та роботи з профілактики нещасних випадків на виробництві за І півріччя 2019 року

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

Головним завданням держави в реалізації конституційного права громадян на працю і надалі залишається...