![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/20/news/box3/16396970c2322778841106737c3247a9.png)
Азартні ігри – це лише розвага
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
Res --> 1
У зв’язку з тим, що останнім часом почастішали випадки переривання відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку жінками, які працюють на підприємствах, установах, організаціях, що використовують графіки змінності (тобто передбачається робота у нічні зміни, вихідні та святкові дні), виникла потреба у роз’ясненнях стосовно прав жінок у разі повернення до такої роботи.
Отже, відповідно до ст.176 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) не допускається залучення до робіт у нічний час, до надурочних робіт і робіт у вихідні дні і направлення у відрядження вагітних жінок і жінок, що мають дітей віком до трьох років.
Таким чином, навіть якщо жінка виявила бажання (у т.ч. письмове) приступити до своєї роботи, яка передбачає нічні зміни, роботу у вихідні та святкові дні, роботодавець не має законних підстав допустити її до виконання такої роботи, проте, не може і відмовити в законному праві жінки повернутися до роботи.
Виходом з такої ситуації буде застосування норм ст.178 КзпП, яка зазначає, що жінки, які мають дітей віком до трьох років, в разі неможливості виконання попередньої роботи переводяться на іншу роботу із збереженням середнього заробітку за попередньою роботою до досягнення дитиною віку трьох років.
Якщо заробіток зазначених жінок на легшій роботі є вищим, ніж той, який вони одержували до переведення, їм виплачується фактичний заробіток.
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....
Запрошуємо кандидатів взяти участь у конкурсному відборі на інспекторів Служби освітньої безпеки&nbs...