AA

Южноукраїнським безробітним презентували вакантні посади місцевого відділення поліції

З метою укомплектування посад молодшого складу поліції, 42 безробітні особи, зареєстровані в Южноукраїнській міській філії Миколаївського ОЦЗ, відвідали  Южноукраїнське відділення поліції, де їм були презентовані посади поліцейського сектору реагування та поліцейського водія.

Відкрив захід  начальник сектору реагування патрульної поліції №2, майор поліції  Денис Удова, який окреслив завдання патрульної поліції, серед яких цілодобове  забезпечення оперативного реагування на повідомлення про правопорушення, патрулювання території обслуговування для забезпечення публічної безпеки і порядку, забезпечення безпеки дорожнього руху, наголосив на взаємодії поліції з населенням в частині швидкого реагування на злочини.

Інспектор сектору кадрового забезпечення Дарина Спасенко ознайомила відвідувачів з вимогами до кандидатів на службу в патрульній поліції, правами та обов’язками патрульних поліцейських, умовами проведення конкурсу та запросила їх поповнити ряди правоохоронців, наголосивши на перспективах кар’єрного росту.

Безробітних також ознайомили з принципами роботи в слідчому відділенні та секторі кримінальної поліції, поінформували про умови проведення оперативно-розшукових заходів та навели приклади викриття злочинів по гарячих слідах.

Зустріч відбулася у форматі інтерактивного спілкування, шукачі роботи мали можливість отримати уявлення про діяльність Національної поліції загалом та патрульної поліції зокрема.

 

Читайте також

Відпочиваємо навчаючись!

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Для учнів молодших класів, які влітку відвідують центр дитячої юнацької творчості управління молоді,...

Яких змін Ви очікуєте від державної служби зайнятості?– ДСЗ проводить опитування. Пресреліз

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Державна служба зайнятості прагне покращувати свої послуги. З цією метою на сайті установи запровадж...