AA

Южноукраїнським безробітним презентували вакантні посади місцевого відділення поліції

З метою укомплектування посад молодшого складу поліції, 42 безробітні особи, зареєстровані в Южноукраїнській міській філії Миколаївського ОЦЗ, відвідали  Южноукраїнське відділення поліції, де їм були презентовані посади поліцейського сектору реагування та поліцейського водія.

Відкрив захід  начальник сектору реагування патрульної поліції №2, майор поліції  Денис Удова, який окреслив завдання патрульної поліції, серед яких цілодобове  забезпечення оперативного реагування на повідомлення про правопорушення, патрулювання території обслуговування для забезпечення публічної безпеки і порядку, забезпечення безпеки дорожнього руху, наголосив на взаємодії поліції з населенням в частині швидкого реагування на злочини.

Інспектор сектору кадрового забезпечення Дарина Спасенко ознайомила відвідувачів з вимогами до кандидатів на службу в патрульній поліції, правами та обов’язками патрульних поліцейських, умовами проведення конкурсу та запросила їх поповнити ряди правоохоронців, наголосивши на перспективах кар’єрного росту.

Безробітних також ознайомили з принципами роботи в слідчому відділенні та секторі кримінальної поліції, поінформували про умови проведення оперативно-розшукових заходів та навели приклади викриття злочинів по гарячих слідах.

Зустріч відбулася у форматі інтерактивного спілкування, шукачі роботи мали можливість отримати уявлення про діяльність Національної поліції загалом та патрульної поліції зокрема.

 

Читайте також

Миколаївська обласна служба зайнятості відзначила кращих роботодавців області.

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

16 грудня в Миколаївському академічному художньому російському драмтеатрі відбувся обласний Фор...

Южноукраїнським учням розповіли про переваги навчання та служби в лавах Національної гвардії України

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості провела для учнів загальноосв...