![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/21a25fa548b78f806b43009b691b8e24.jpeg)
На ПАЕС визначили переможців конкурсу плакатів з культури безпеки
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
Res --> 1
Комісія Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» визнала Южно-Український енергокомплекс готовим до несення навантаження в період осінньо-зимового максимуму 2021-2022 рр.
Про це по завершенні роботи повідомив голова комісії директор департаменту довгострокової експлуатації інженерно-технічної дирекції виробничої дирекції з виробництва та ремонтів Віктор Клочко: «Комісія констатує, що Южно-Український енергетичний комплекс добре підготувався до зими. Є зауваження, вони стандартні, тому що триває ремонтна кампанія на першому енергоблоці атомної станції. Зазначу, що ці зауваження не мають великого впливу на проходження осінньо-зимового максимуму навантаження. А загалом маю відзначити гарну роботу персоналу з виконання заходів та програм, які були розроблені підприємством з цього напряму».
Щорічна перевірка ВП ЮУАЕС тривала з 18 по 22 жовтня. До складу комісії входили представники департаменту нагляду за безпекою, виконавчої дирекції з виробництва та ремонту ДП «НАЕК «Енергоатом», а також Державної інспекції з енергетичного нагляду Південного регіону.
Учасники інспекційної перевірки оцінили реалізацію організаційно-технічних заходів, виконання графіків планових ремонтів, готовність будівель і споруд, стан території та систем електропостачання, теплопостачання, водопостачання і вентиляції, рівень пожежної безпеки та охорони праці, забезпечення матеріально-технічними ресурсами. Окрему увагу приділили готовності персоналу. Очільник комісії наголосив, що, враховуючи ситуацію з заповненням газосховищ та накопичення вугілля на ТЕС, нинішня зима стане викликом для атомної енергетики. Передбачається, що АЕС вироблятимуть до 60% електроенергії в країні. Тож від сьогоднішньої якісної підготовки галузі залежить енергетична безпека держави. У тому, що атомники здатні її забезпечити, Віктор Клочко не сумнівається: «Аналогічну ситуацію ми проходили в 90-х роках минулого століття. Персонал пам’ятає, знає, вміє, всі інструкції прописані».
Перевірка проводилась в усіх підрозділах Южно-Української атомної станції, а також на Олександрівській ГЕС і Ташлицькій ГАЕС. Крім об’єктів енергокомплексу члени комісії оцінили готовність до роботи в зимовий період Южноукраїнського відділення ВП «Складське господарство».
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
28 червня відбулась чергова ротація команди МАГАТЕ, яка здійснює моніторинг стану безпеки на Південн...
Інформація про перегляд тарифів на постачання теплової енергії (виробництво, транспортування та пост...
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» 12-13 червня відбулося спільне з АТ «НАЕК &laq...
ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ...
11 червня фахівці управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) філії «ВП ПАЕС&ra...
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників...
3 червня Організація молоді ППО філії «ВП ПАЕС» провела майстер-клас з виготовлення поро...