AA

Яскрава палітра профорієнтаційних заходів продовжується

В продовження  проведення профорієнтаційної акції «Палітра професій» та в рамках профорієнтаційного міксу, запровадженого Миколаївським обласним центром зайнятості, 09 листопада Южноукраїнською міською філією Миколаївського ОЦЗ було проведено профорієнтаційний захід, який включив в себе день відкритих дверей в  комунальному вищому навчальному закладі «Первомайський медичний коледж» та презентацію Первомайської філії ТзОВ «Медичний коледж «Монада». В заході прийняли участь учні 9-х класів загальноосвітніх шкіл м. Южноукраїнська та гімназії №1, всього 22 особи.

Вибір недаремно впав на навчальні заклади саме в сфері медицини, з початку року роботодавці міста заявили про потребу в укомплектуванні  70 вакансій в медичній галузі.

Розпочався захід з презентації профконсультантом Оксаною Пурло сучасних послуг служби зайнятості.

Потім для учасників гостинно відкрив двері Первомайський медичний коледж. Дуже цікаво було спостерігати за навчанням студентів, знайомитись з аудиторіями та їх оснащенням, відвідати спортивну залу, їдальню та гуртожиток. Викладачі коледжу душевно та емоційно розповідали про навчання та позаурочне життя закладу, повідомили про порядок вступу та перспективи працевлаштування, а кульмінацією заходу став святковий  концерт.

Медичний коледж «Монада» перевершив очікування школярів і провів презентацію свого закладу у вигляді екскурсії в історичне минуле медицини. Учні побували в первісному суспільстві, античності, середніх віках, побачили, які зміни перетерпіла медицина і в якому вигляді вона дійшла до сучасного світу. Студенти «Монади» підкріпили свої розповіді майстер класами, в яких мали змогу прийняти участь всі бажаючі.

Діти стомлені але заохочені повернулись додому, подякували за захід і виявили бажання продовжувати подорожі у світ професій.

Читайте також

Оголошення про тимчасовий порядок роботи Южноукраїнської міської  філії Миколаївського ОЦЗ на період карантину

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Під час введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту вашого здоров&rsquo...

Формулою професійного успіху ділилась керівник державної виконавчої служби Яна Макуха

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

В рамках проведення на місцевому рівні  І етапу інформаційно-мотиваційного заходу «Ділова...

Відбувся семінар для роботодавців «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам»

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

З метою неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин Южноукраїнськ...