AA

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

У  міській бібліотеці для дітей пройшов Тиждень дитячого читання, в рамках якого було проведено багато цікавих та змістовних заходів.

У програму свята увійшли: бібліо-фреш «Книга збирає друзів» — це знайомство юних читачів з дивовижним розмаїттям сучасного книжкового світу.  

Для малюків, які цікавляться періодичними виданнями, була підготовлена змістовна виставка-серпантин «Сторінками дитячої преси», «Умійко», «Пізнайко», «Кузя», «Малятко», «Стежка», «Маленька фея» та інші чудові журнали створили гарний настрій і бажання зануритися в світ кросвордів, ребусів, цікавих історій та пригод. 

У рамках проведення тижня дитячої та юнацької книги для дітей молодшого та середнього віку була організована гра-подорож «Від казочки до казочки», мета якої познайомити дітлахів з письменниками-казкарями.

Також бібліотекарі  здійснили бібліотечний десант до вихованців гуртка «Декор» ПК «Енергетик», де познайомили їх з книгами та журналами з рукоділля. Завітали на шкільні збори батьків у ЮЗШ № 4, щоб запросити їх до бібліотеки.  

Тиждень дитячого читання закінчився, але читання продовжується, і свято читання завжди разом із вами, зовсім близько – ось тут, у нашій бібліотеці!

Ми завжди раді бачити вас, шановні читачі!

 

Читайте також

Пустіть Маланку до хати

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Напередодні Старого Нового Року, 13 січня, учасники Панкратівського сільського клубу завіт...

Щедрівки у виконкомі

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

  Відпочивальники комунального закладу „Територіальний центр соціального обслуговуванн...

Афіша

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Афіша

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради