Військова частина, що охороняє об'єкти ВП ЮУАЕС, провела навчально-польові збори для старшокласників

Військова частина 3044 з охорони об'єктів Южно-Українського енергокомплексу спільно з ВП ЮУАЕС 4 травня провела навчально-польові збори для 140 старшокласників міста-супутника атомної станції з предмету «Захист Вітчизни». Захід проходив на базі навчального центру частини.

Організовувати спільні з ЮУАЕС і Управлінням освіти Южноукраїнська навчальні збори у військовій частині стало вже доброю традицією. Їх основне завдання - підготовка молоді до виконання конституційного обов'язку з захисту Батьківщини, формування та вдосконалення життєво необхідних умінь і навичок з предмету «Захист Вітчизни», популяризація серед молоді здорового образу життя та вдосконалення системи військово-патріотичного виховання юних южноукраїнців.

Під час заходу старшокласники ознайомилися з навчально-матеріальною технічною базою військової частини, оновленими зразками озброєння, технікою та засобами зв'язку. Фахівець з психологічної служби в/ч 3044 провів з учнями тренінгові заняття з надання психологічної допомоги в кризових ситуаціях. Невід'ємною частиною зборів була також робота агітаційної групи, яка запросила випускників на навчання у вищі навчальні заклади Національної гвардії України та закликали проходити військову службу за контрактом у її лавах. Проте найбільш вражаючим видовищем для школярів стали показові заняття взводу спеціального призначення військової частини «Скорпіон». Гарному настрою учасників військово-польових зборів сприяли також тепла весняна погода, смачна солдатська каша та гарячий чай.

За підсумками заходу старшокласників, які показали відмінні результати навчання, нагороджено грамотами командира військової частини 3044.

 

 

 

 

 

Читайте також

Гідроагрегат №2 Олександрівської ГЕС по завершенні планового ремонту підключено до мережі на добу раніше графіка

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Гідроагрегат №2 Олександрівської ГЕС (входить до складу Южно-Українського енергокомплексу) 8 жовтня...

У рамках святкування Дня людини похилого віку пенсіонери-атомники отримають допомогу від Ради ветеранів ВП ЮУАЕС

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

1 жовтня в Раді ветеранів ВП ЮУАЕС стартувала акція, під час якої 355 учасників війни, пенсіоне...

По закінченні середнього планово-попереджувального ремонту перший енергоблок Южно-Української АЕС підключено до енергосистеми України

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

2 жовтня 2018 року о 21 год 48 хв по закінченні середнього планово-попереджувального ремонту перший...

На южно-українському майданчику завершено програму оглядових курсів для фахівців структурних підрозділів Енергоатома на 2018 рік

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Остання цього року група фахівців дирекції НАЕК «Енергоатом» знайомилася з Южно-Українсь...