Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відкрито комунальну аптеку
AA

Відкрито комунальну аптеку

Некомерційна комунальна аптека сьогодні була відкрита у Южноукраїнській лікарні первинної ланки. Міський голова Валерій Онуфрієнко та секретар міської ради Денис Кравченко привітали керівництво та колектив НКП «ЮМЦПМСД» з цією подією. На відкритті був також присутній настоятель Храму Всіх святих Українського народу УГКЦ отець Ігор Ворона, який освятив приміщення.

Комунальна аптека працюватиме за програмою Уряду України «Доступні ліки». Наразі укладені договори з НСЗУ щодо реімбурсації ліків. Вже придбана частина медикаментів, ведуться тендерні закупівлі для розширення асортименту. Гроші на ліки – один мільйон гривень – виділені з  бюджету громади на поворотній основі. Проєкт реконструкції приміщення під аптеку був здійснений на благодійній основі ПрАТ «Юженергобуд». Реконструкція та придбання меблів здійснені за бюджетні кошти. 

За словами директора НКП «ЮМЦПМСД» Дмитра Мирошника, перевага цієї комунальної аптеки,  перш за все, у розташуванні. Відвідувачам первинки буде зручно придбавати медикаменти одразу після прийому у лікаря. Асортимент аптеки формуватиметься відповідно до заявок медиків. Дмитро Миколайович також розповів, що у майбутньому планується відкриття аптечних кіосків у селах громади, в першу чергу у Костянтинівці.

 

Читайте також

Підтримано зміни до міської комплексної програми «Охорона здоров’я в южноукраїнській міській територіальній громаді на 2021-2025 роки». Збільшено суму матеріальної допомоги

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Члени виконавчого комітету одноголосно підтримали проєкт рішення «Про внесення змін до рішення...

Шановні Почесні донори!

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

14 червня відзначається Всесвітній день Донора крові. Бюджетом Южноукраїнської міської територіально...

Хвилинка доброти та допомоги

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Напередодні світлого свята Великодня  управління охорони здоров’я Южноукраїнської місь...

 Шановні Почесні донори!

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

14 червня відзначається Всесвітній день Донора крові. Бюджетом Южноукраїнської міської територіал...

Звіт про виконання міської комплексної програми "Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді" на 2021 – 2025 роки, затвердженої рішенням Южноукраїнської міської ради від 22.04.2021 № 324 за 2023 рік

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Бюджетом Южноукраїнської міської територіальної громади з 01.01.2023 по 31.12.2023 (далі – зві...