AA

Відкритий Всеукраїнський кубок з плавання

6 березня 2019 року у місті Вознесенську відбувся Відкритий Всеукраїнський кубок з плавання на призи Чемпіона Миру Георгія Чижевського.

Змагалися юні плавці з міст Кропивницького, Одеси, Миколаєва, Южноукраїнська, Вознесенська.

Комунальний заклад «Южноукраїнська дитячо - юнацька спортивна школа» представляло 19 спортсменів.

Переможцями та призерами визначені:

на дистанції 50 метрів брас

    Кучерявенко Дар’я           І місце  

    Секаре Катерина            І місце     

    Сіроченко Аліна               І місце

    Вицина Дмитро                 І місце   

    Полякова Аліна                 ІІ місце  

    Рисовська Варвара            ІІ місце

    Коваленко Дмитро            ІІ місце

на дистанції 50 метрів батерфляй

     Лазоренко Дмитро           І місце 

     Демченко Вікторія           ІІ місце    

     Сучков Андрій                 ІІ місце

     Сіроченко Аліна               ІІ місце   

на дистанції 50 метрів вільний стиль

    Агафонов Ігор                  І місце 

    Лазаренко Дмитро            ІІ місце    

     Марченко Євгенія            ІІІ місце

     Шилов Ілля                       ІІІ місце   

     Спотар Олег                     ІІІ місце  

    Сучков Андрій                  ІІІ місце

на дистанції 50 метрів на спині

     Хомич Анастасія             І місце 

     Сисоєв Артем                   І місце    

      Шилов Ілля                      І місце

      Лукашов Дмитро             ІІ місце   

      Гранковський Ярослав   ІІ місце 

 на дистанції 400 метрів комплексне плавання

      Полякова Аліна               І місце 

на дистанції 200 метрів комплексне плавання

      Секаре Катерина              І місце 

      Лукашов Дмитро             І місце

на дистанції 100 метрів комплексне плавання

      Сисоєв Артем                   І місце 

      Марченко Євгенія            ІІ місце 

      Кучерявенко Дар’я           ІІ місце

      Хоміч Анастасія                ІІ місце 

      Агафонов Ігор                   ІІ місце

      Рисовська Варвара            ІІІ місце 

      Спотар Олег                      ІІІ місце

В естафетному плаванні: змішана комбінована (4х50)  2001 - 2005 роки народження (Лукашов Дмитро, Сучков Андрій, Полякова Аліна, Секаре Катерина) - ІІ місце, комбінована (4х50) юнаки 2006 року народження (Шилов Ілля, Вицина Дмитро, Лазаренко Дмитро, Сисоєв Артем) - ІІ місце, комбінована (4х50) дівчата 2006 року народження та молодші (Хомич Анастасія, Кучерявенко Дар’я, Демченко Вікторія, Марченко Євгенія) – І місце.

Участь у таких змаганнях сприяє патріотичному вихованню,  вихованню почуття дружби, колективізму, значимості здорового способу життя.

Тренери - викладачі  з плавання КЗ ЮДЮСШ Булаш Леонід Миколайович, Зайцева Олена Іванівна кожного дня, навчаючи дітей плаванню, загартовують їх, щоб їх здоров'я залишалося міцним  на тривалу перспективу.



 

Бажаємо тренерам - викладачам з плавання та нашим юним плавцям тільки перемог.

 

Читайте також

Участь спортсменів КЗ ЮДЮСШ у Відкритому Всеукраїнському кубку на честь Чемпіона Миру з плавання Чижевського Г.Д.

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

З  31 травня по 2 червня у місті Очакові відбувся Відкритий Всеукраїнський кубок на честь Чемпі...

Турнір з волейболу до Дня міста

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

 25 травня 2019 року відбувся турнір з волейболу  до Дня міста. Участь у змаганнях прийнял...

Спортивне орієнтування

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

24-26 травня відбулися 35-і Міжнародні змагання зі спортивного орієнтування «Кубок Партизанськ...

Турнір з сумо

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

З 24 по 27 травня 2019 року у м.Брандербург (Німеччина) відбувся міжнародний  рейтинговий турні...

Турнір з дзюдо

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

26 травня у м.Замость (Польща) відбувся Відкритий міжнародний Чемпіонат Люблинського Воєводства з дз...