Відбувся тренінг по написанню грантових заявок

З метою навчання та набуття досвіду у підготовці грантових заявок для участі у конкурсах, 25 липня 2018 року в сесійній залі Южноукраїнської міської ради проведено тренінг по написанню грантових заявок з головою правління громадської організації «Агентство економічного розвитку» (м.Вознесенськ) Аверковим С.В. У тренінгу взяли участь представники виконавчих органів Южноукраїнської міської ради та комунальних закладів міста, які будуть відповідальні за надання інформації для написання грантової заявки у конкретному напрямку,  а також, представники громадської організації міста Южноукраїнська.

Під час тренінгу розглядалась правильна організація роботи по написанню грантової заявки та мотивація кожного відповідального представника виконавчого органу Южноукраїнської міської ради. В процесі тренінгу було створено три групи учасників з відповідною ідеєю проекту, на прикладі якої відбувалось заповнення грантової заявки.

 

 

Читайте також

До відома осіб з інвалідністю!

Управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради

Академія праці, соціальних відносин і туризму (м.Київ, м.Дніпро) запрошує людей з інвалідністю безко...

Інформація про заходи щодо ліквідації стихійної торгівлі в місті Южноукраїнську за період з 01.08.2018 по 31.08.2018 року

Управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради

На виконання рішення Южноукраїнської міської ради від 25.01.2018 №961 «Про невідкладні за...