Відбувся семінар з питань грантрайтингу

З метою участі у конкурсах з отримання фінансової підтримки від міжнародних організацій-донорів для реалізації соціально значимих проектів на території міста Южноукраїнська, 15 червня 2018 року в сесійній залі проведено семінар у сфері грантрайтингу з головою правління громадської організації «Агентство економічного розвитку» (м.Вознесенськ) Аверковим Сергієм Вікторовичем та депутатом Миколаївської обласної ради Невеселим Владиславом Валерійовичем. У семінарі взяли участь представники виконавчих органів Южноукраїнської міської ради, комунальних підприємств та закладів міста.

Аверков С.В. поділився секретами залучення грантових коштів його громадською організацією. При цьому, звернув увагу присутніх на те, що для ефективної участі у грантових конкурсах, насамперед потрібно визначитись з проблемами міста, формулюванням їх актуальності та невідкладності вирішення, плануванням проекту, складанням його бюджету, здійснити моніторинг сайтів грантодавців, де узагальнюється та актуалізується інформація щодо грантових конкурсів, в яких можна взяти участь. Також наголосив, що 80% учасників грантів є громадські організації, а лише 20 % - це органи місцевого самоврядування.

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради планує в майбутньому співпрацювати з громадською організацією «Агентство економічного розвитку».

 

 

Читайте також

До відома осіб з інвалідністю!

Управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради

Академія праці, соціальних відносин і туризму (м.Київ, м.Дніпро) запрошує людей з інвалідністю безко...

Інформація про заходи щодо ліквідації стихійної торгівлі в місті Южноукраїнську за період з 01.08.2018 по 31.08.2018 року

Управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради

На виконання рішення Южноукраїнської міської ради від 25.01.2018 №961 «Про невідкладні за...