Урочистості до Дня Української Державності
День Української Державності відзначається сьогодні по всій країні. Це свято було встановлено у 2021...
Res --> 1
Христос народився! Славімо його! І цього року ми святкуємо Різдво Хрестове, разом з усім світом – 25 грудня. Цей крок наблизив нас ще ближче до Європи.
Напередодні у Южноукраїнську, біля новорічної ялинки, відбувся благодійний різдвяний ярмарок, організували який працівники міського центру культури та дозвілля. Саме вони відповідали за чудовий настрій южноукраїнців: різдвяні пісні, колядки надали заходу відповідної атмосферності.
А ось свою продукцію пропонували різні волонтерські організації: БФ «Южноукраїнці разом з ЗСУ» та підрозділ «Смаколики для соколиків», громадська організація «Волонтери – побратими України», благодійний фонд «Берегиня Південь», громадська організація «Бугогардова січ українського козацтва» та інші волонтери, майстри і майстрині з Южноукраїнська, Костянтинівського та Іванівського старостинських округів.
Смачну різдвяну кутю розібрали першою, а ще дуже смакували місцевим мешканцям різноманітна випічка, солодощі, теплі напої. А до чого ж красиві були прикраси та сувеніри ручної роботи, які неодмінно стануть прикрасою в будь-якому домі.
Цей ярмарок наповнив Різдво особливим сенсом, адже можна було і відпочити, і скуштувати смаколики, і, головне: допомогти нашим захисникам, адже всі вилучені кошти з продажу продукції будуть направлені на ЗСУ.
Кажуть у Різдво трапляються дива і здійснюються мрії. Тож загадаймо щонайшвидшу перемогу, вона так сильно нам потрібна!
День Української Державності відзначається сьогодні по всій країні. Це свято було встановлено у 2021...
В рамках проєкту "Підтримка суспільно важливих ініціатив у Миколаївській області" наша гро...
Проведи час разом з родиною на нашому заході «Сімейний пікнік»! Візьми з собою сім&rs...
13 червня 2024 року Южноукраїнська міська територіальна громада приєдналася до обласної акції «...
25 травня 2024 року Южноукраїнськ відзначив свій 49 –й день народження Фото...
Ансамбль скрипалів Южноукраїнської мистецької школи нагороджений дипломом ІІІ премії П'ято...
18 травня 2024 року у Южноукравїнській міській територіальній громаді з нагоди Дня вишиван...
Вітаємо учнів Сольного співу викладача Руських Лариси Олександрівни з чудовими результатами на ІХ Мі...
Красиві та яскраві, у національному вбранні, працівники виконавчого комітету Южноукраїнської міської...