AA

Відбувся 28-й Всеукраїнський легкоатлетичний пробіг, присвячений Дню Енергетика

01.12.2018 відбувся 28-й Всеукраїнський легкоатлетичний пробіг, присвячений Дню Енергетика.

На старт вийшло 98 бігунів віком від 8 до 74 років, з 8 міст України. Така мала кількість учасників, у порівнянні з минулими роками, була пов’язана з погодними умовами!

Але пробіг відбувся, навіть при такій малій кількості учасників. Його переможцями на дистанції 3 км серед дітей стали : Надія Коваль, Кіра Карпенко (обоє з м. Гайворон), Ліля Овчаренко (відділення спортивного орієнтування ККСС «Олімп») серед дівчат, а серед хлопців стали Артем Ткаченко (ЮЗОШ №2), Олексій Захарченко, Євген Ткаченко (обоє відділення спортивного орієнтування ККСС «Олімп»).

У жінок на дистанції 6 км першими фінішували : Ірина Іванченко (м. Жовті Води), Ольга Семіченко (м. Ізмаїл) та Альона Кислиця (м. Южноукраїнськ), а в чоловіків -ветеранів : Валерій Кузь (м. Гайворон), Олександр Булинін (м. Южноукраїнськ) та Микола Праслов (с. Прибужжя) – найстарший учасник пробігу.

Абсолютну першість у чоловіків на дистанції 9 км виборов  Анатолій Бондаренко (м. Жовті Води), а наші В’ячеслав Оголенко (ЕЦ) та Олександр Волков (САБ) перемогли у своїх вікових групах. Приз наймолодшого учасника забігу отримав восьмирічний Михайло Ладанюк.

Першість серед клубів любителів бігу здобули представники клубу «Ритм» з міста Жовті Води, а кубок за масовість отримали учні Благовіщенського районного відділу освіти.

 

Читайте також

Відбулися змагання з волейболу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

9 та 10 березня 2019 року відбулися  в селі Мигія відбулися змагання з волейболу серед дів...

Змагання з волейболу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Змагання проводили управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради та федерація в...