AA

Відбувся 28-й Всеукраїнський легкоатлетичний пробіг, присвячений Дню Енергетика

01.12.2018 відбувся 28-й Всеукраїнський легкоатлетичний пробіг, присвячений Дню Енергетика.

На старт вийшло 98 бігунів віком від 8 до 74 років, з 8 міст України. Така мала кількість учасників, у порівнянні з минулими роками, була пов’язана з погодними умовами!

Але пробіг відбувся, навіть при такій малій кількості учасників. Його переможцями на дистанції 3 км серед дітей стали : Надія Коваль, Кіра Карпенко (обоє з м. Гайворон), Ліля Овчаренко (відділення спортивного орієнтування ККСС «Олімп») серед дівчат, а серед хлопців стали Артем Ткаченко (ЮЗОШ №2), Олексій Захарченко, Євген Ткаченко (обоє відділення спортивного орієнтування ККСС «Олімп»).

У жінок на дистанції 6 км першими фінішували : Ірина Іванченко (м. Жовті Води), Ольга Семіченко (м. Ізмаїл) та Альона Кислиця (м. Южноукраїнськ), а в чоловіків -ветеранів : Валерій Кузь (м. Гайворон), Олександр Булинін (м. Южноукраїнськ) та Микола Праслов (с. Прибужжя) – найстарший учасник пробігу.

Абсолютну першість у чоловіків на дистанції 9 км виборов  Анатолій Бондаренко (м. Жовті Води), а наші В’ячеслав Оголенко (ЕЦ) та Олександр Волков (САБ) перемогли у своїх вікових групах. Приз наймолодшого учасника забігу отримав восьмирічний Михайло Ладанюк.

Першість серед клубів любителів бігу здобули представники клубу «Ритм» з міста Жовті Води, а кубок за масовість отримали учні Благовіщенського районного відділу освіти.

 

Читайте також

Відбувся турнір з волейболу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

 19 січня  в спортивних залах  ЮЗШ  №2 та ЮЗШ №3 відбувся турнір з волейболу, пр...

Відбулися ігри  відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд сезону 2018-2019 років

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Федерація футболу міста Южноукраїнська    19 - 20 січня в спортк...

Міжнародний турнір з сумо

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Вихованці комунального закладу «Южноукраїнська  дитячо - юнацька спортивна школа» 1...

Кубок Європи з сумо

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

З 11 по 13 січня 2019 року у місті Ерд (Угорщина) відбувся Кубок Європи з сумо, який є І етапом відб...