AA

Відбулося підведення підсумків проведення заходів до Всесвітнього дня охорони праці

27 квітня в залі засідань департаменту соціальних питань та охорони здоров’я  Южноукраїнської міської ради відбулося засідання круглого столу по підведенню підсумків проведення заходів до Всесвітнього дня охорони праці. Засідання проводили перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганна Мустяца, заступник директора - начальник відділу праці департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Олена Філонова та начальник Южноукраїнського міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області  Світлана Гут.

Участь у круглому столі прийняли провідні спеціалісти з питань охорони праці підприємств та установ міста Южноукраїнська, голова Миколаївського обласного комітету профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості Віра Миронова, заступник начальника відділу нагляду АПК та СКС управління Держпраці в Миколаївській області Олег Глуховський.

На засіданні підведені підсумки роботи департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради та заходи Южноукраїнського міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області з нагоди Дня охорони праці в Україні, обговорені нагальні проблемні питання в напрямку охорони праці.

Відбулось нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». III місце в конкурсі посіла вихованка Центру дитячої та юнацької творчості, гурток «Дитячий вернісаж» Величко Діана, II місце в конкурсі посів вихованець дитячого навчального закладу №8 «Казка» Мерзляков Денис, I почесне місце зайняла учениця Южноураїнської ЗОШ №2 Толстова Анастасія. Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганна Мустяца та начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в місті Южноукраїнську Світлана Гут вручили дітям грамоти та цінні подарунки.

Після завершення круглого столу відбулось покладання квітів до «Алеї пам’яті загиблих (померлих) на виробництві» на Меморіальному комплексі міста.

 

 

Читайте також

Відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень Уряду, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

13.12.2018 року в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, під головува...

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради інформує

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради  інформує...

Шановні Южноукраїнці!

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

Якщо Ви зустрінете на вулицях нашого міста осіб без певного місця проживання, які потребують допомог...

Засідання комісії щодо призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

05 листопада 2018 року в приміщенні департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукр...

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради інформує

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради інформує п...

Яким чином працівник, який працював на підприємця нелегально, може довести факт трудових відносин? Чи може він розраховувати на поновлення трудових прав в частині оплати праці?

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

Довести факт трудових відносин можливо в судовому порядку. Так, згідно ст. 232 Кодексу законів про п...