![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/20/news/box3/16396970c2322778841106737c3247a9.png)
Азартні ігри – це лише розвага
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
Res --> 1
28 березня 2019 року у залі засідань департаменту соціальних питань та охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради відбулося навчання з питань охорони праці. Навчання проведено педагогічним складом Южноукраїнських міських курсів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області.
Представники некомерційного комунального підприємства «Южноукраїнський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», дочірнього підприємства телевізійних систем «Квант» приватного акціонерного товариства «Атомсервіс», приватного підприємства «Южноукраїнський комбінат харчування», товариства з обмеженою відповідальністю «ППБ Будівельник» та фізичні особи підприємці, освоїли основні правила техніки безпеки на підприємстві, в установі, організації, ознайомилися з переліком обов’язкової документації з питань охорони праці, Положенням про навчання та розслідування нещасних випадків на підприємстві.
За результатами навчання було проведено перевірку знань відповідальних осіб за охорону праці на підприємствах, в установах та організаціях згідно з вищевикладеною програмою.
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....
Запрошуємо кандидатів взяти участь у конкурсному відборі на інспекторів Служби освітньої безпеки&nbs...