AA

Відбулися змагання з волейболу, присвячені Дню фізичної культури і спорту

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. 

Спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.
Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації. Тому в рамках тижня фізичної культури та спорту в дитячо - юнацькій спортивній школі проводяться на відділеннях заходи.

11 вересня 2019 року в спортивній залі ЮЗШ №3 відбулися змагання з волейболу, присвячені Дню фізичної культури і спорту, серед юнаків та дівчат 2003 - 2005, 2007 - 2009 років народження. Участь у змаганнях прийняли команди відділення волейболу  комунального закладу «Южноукраїнська дитячо - юнацька спортивна школа». В результаті проведених ігр  в молодшій віковій групі І місце у збірної команди ЮЗШ №2, ІІ місце в ЮЗШ №3, серед  юнаків та дівчат 2007 - 2009 років народження І місце також у збірної команди ЮЗШ №2, ІІ місце - у  ЮЗШ №3.

Кращими гравцями збірних команд (2003 - 2005 р.н.) КЗ ЮДЮСШ визначені Сичова Катерина, Самойленко Аліна, Стрижко Ксенія, Федоренко Даша, Станковська Карина, Васильєва Христина (2003 - 2005 р.н.), Зайферт Марина, Шень Аніта, Маркова Вікторія, Бойченко Даша, Донда Яна, Мохова Христина (2007 - 2009).

Участь у таких змаганнях сприяє популяризації та подальшому розвитку  волейболу у місті, підвищенню спортивної майстерності  юних волейболістів.

Бажаємо тренерам - викладачам з волейболу Філонку Володимиру Пилиповичу, Самойленко Андрію Андрійовичу, Самойленко Наталії Сергіївні та їх вихованцям  фізичного здоров’я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

 

Читайте також

Відбувся турнір з волейболу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

6 жовтня 2019 року на базі ЮЗШ №3 відбувся турнір з волейболу, присвячений Дню працівників освіти. У...

До Всесвітнього дня туризму

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  21 вересня в міському парку відбувся розважальний захід до Всесвітнього дня туризму....

День фізичної культури і спорту

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

13 вересня у центрі дитячої та юнацької творчості відбулася урочиста зустріч з нагоди відзначення Дн...

Змагання з настільного тенісу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

14 вересня 2019 року відбувся  Відкритий турнір з настільного тенісу, присвячений Дню  фіз...