Відбулися змагання з міні-футболу

18 лютого 2018 року в спортивній залі ЮЗШ №2 відбулися змагання з міні - футболу, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших  держав, серед юнаків 2002 - 2003, 2004 - 2005, 2006 років народження та молодших, у яких взяли участь команди комунального закладу «Южноукраїнська дитячо - юнацька спортивна школа» та команди ДЮСШ з міста Вознесенська.

В результаті проведених ігр серед юнаків 2002 - 2003 років народження збірна команда КЗ ЮДЮСШ отримала поразку у вознесенців з рахунком 9 : 1. Юнаки 2004 - 2005 років народження перемогли з рахунком 7 : 1, наймолодші учасники змагань  КЗ ЮДЮСШ теж виграли з рахунком 6 : 3.

Кращі гравці змагань отримали грамоти від управління молоді, спорту та культури. Це учні відділення футболу КЗ ЮДЮСШ Андріанов Дмитро, Гончаров Ярослав, Гончаренко Олександр, Голота Сергій, Новицький Андрій, Пелих Станіслав, Аришев Єгор, Розважаєв Артем.

Схиляючи голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру, тренери - викладачі відділення футболу КЗ ЮДЮСШ та їх вихованці такими змаганнями стверджують, що завжди пам’ятатимуть всіх тих, хто не повернувся, що саме патріотизм, колективізм та почуття власної гідності виховуються у дітей на таких змаганнях. 

 

Бажаємо тренерам - викладачам з футболу Бойку Юрію Леонідовичу,

Головатому Юрію Вікторовичу 

та  їх вихованцям в майбутньому тільки перемог.

 

               


 

Читайте також