AA

Відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд

 

Федерація футболу міста Южноукраїнська

 

26 та 27 січня в спорткомплексі «Олімп» відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд сезону 2018-2019 років.

 

Вища ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

«Автолокомотив»  Южноукраїнськ

8

7

0

1

38-10

21

2

«Все для даху»  Первомайськ

6

6

0

0

31-12

18

3

«Олександрівка»  Олександрівка

8

5

1

2

43-21

16

4

«Арбузинка»  Арбузинка

9

2

2

5

26-35

8

5

«Ю – 35»  Южноукраїнськ

9

2

0

7

22-37

6

6

«ДПЕС»  Южноукраїнськ

10

1

1

8

24-69

4

 

«Арбузинкака» - «Ю-35» - 3:4 (Кокол, сапай, Недяк – Спотар І., Балашов Д., Єлістратов, Ярохович);

«Арбузинкака» - «Автолокомотив» - 2:4 (Гречаний-2 – Марченко, Гук О., Андрєєв, Удова); «ДПЕС» - «Ю-35» - 2:5 (Варяница, Кісельов Вад. – Єлістратов-2, Балашов Д.-2, Спотар І.).

Бомбардири:  Марченко ("Автолокомотив") - 14, Тищенко ("Олександрівка") - 9, П'ятов ("Все для даху") - 8, Овчар («ДПЕС») - 7,  Запорожан ("Олександрівка") - 7, Шелест ("Олександрівка") - 7, Андрєєв А. ("Автолокомотив") – 7.

Перша ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

«Автолокомотив-2»  Южноукраїнськ

10

10

0

0

71-27

30

2

«Веселиново» Веселиново

12

10

0

2

45-19

30

3

«Таборівка» Вознесенський р-н

9

8

1

0

46-17

25

4

«Рятівник» Южноукраїнськ

10

8

0

2

66-24

24

5

«Легіон» Южноукраїнськ

12

7

1

4

42-34

22

6

«Мостове» Доманівський р-н

15

4

1

10

58-64

13

7

«Трикрати» Вознесенський р-н

12

3

2

7

32-43

11

8

«ТВТ» Южноукраїнськ

11

2

4

5

22-34

10

9

«Благо»  Благодатне

14

1

1

12

30-88

4

10

«АСС – Смайл»  Южноукраїнськ

13

1

0

12

30-92

3

 

«АСС Смайл» - «Благо» - 8:2 (Муштай, Приходай-2, Петросян-2, Молозовенко-2, Дехтяр –Подгорний, Плотніков); «Рятівник» - «АСС Смайл» - 7:2 (Ляшок-4, Вагін В., Вагін Є. – Петросян, Молозовенко, Приходай в/в); «ТВТ» - «Трикрати» - 3:3 (Коцюр-3 – Волкович, Мельніченко, Грущенко); «Трикрати» - «Мостове» - 3:4 (Щербаніч, Кривоносв/в, Мельніченко, Грущенко – Оніщак А., Кушнір Т., Пащенко); «Мостове» - «Таборівка» - 3:6 (Хоришин, КушнірТ.-2 – Червоний-3, Сандул-2, Народовий Віт.); «Легіон» - «Таборівка» - 1:2 (Капинус – Сандул, Гаркавенко).

Бомбардири:  Халаїм ("Автолокомотив-2") - 19, Сандул ("Таборівка") - 12, Мухаметшин

                         ("Мостове") - 11, Лупан ("Автолокомотив-2") - 11,  Бобок("Рятівник") - 11,

                         Хоришин ("Мостове") – 11.

Друга ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

«ЕРП» Южноукраїнськ

14

9

3

2

83-32

30

2

«ДЮСШ Доманівка» Доманівка

14

9

1

4

57-44

28

3

«Благо-2»  Благодатне

10

8

1

1

60-33

25

4

«Арбузинка-2» Арбузинка

12

7

3

2

55-29

24

5

«Олімп» Южноукраїнськ

15

7

1

7

73-54

  22

6

«Семенівка» Арбузинський р-н

12

6

2

4

51-33

20

7

«Братське» Братське

14

5

2

7

45-53

17

8

«КБК» Прибужжя

12

5

1

6

41-55

16

9

«Зірка» Южноукраїнськ

12

4

1

7

43-55

13

10

«Богданівка» Богданівка

14

3

3

8

50-57

12

11

«Смайл» Южноукраїнськ

15

0

0

15

32-145

0

 

«Арбузинка-2» - «Богданівка» - 5:1 (Барановський, Ярошенко, Фокін-2 – Янович, Кравчук О. в/в);

«Братське» - «КБК» - 2:2 (Гобідзашвілі, Осипенко – Твердовський, Коноваленко В.); «Богданівка» - «Арбузинка-2» - 4:4 (Кравчук М., Кравчук О.-2, Янович – Ярошенко, Пронін, Васильєв-2); «КБК» - «Братське» - 4:3 (Негура, Матюшенко, Нестер, Твердовський – Агейкін В., Осипенко,  Агейкін Є);

«ДЮСШ Доманівка» - ЕРП - 3:1 (Шинкаренко, Дорош-2 – Юнг); «Смайл» - «ДЮСШ Доманівка» 3:7 (Волохов, Масютін, Гук – Деєв-2, Шинкаренко-4, Швінд); «Олімп» - «Смайл» - 12:2 (Стасюк-2, Балакай-5, Кириченко-4, Оксюченко – Гук, Кирилов); «Семенівка» - «Олімп» - 3:1 (Піскун, Алексейчук в/в, Казімір, Алексейчук); «ЕРП» - «Семенівка» - 2:2 (Шпаков, Єременко – Бойко О., Демос); «Смайл» - «Зірка» - 5:7 (Флань-4, Абламський – Лапін-3, Юрченко С., Мустяце, Красніков-2); «Олімп» - «Зірка» - 2:4 (Гуртовенко, Балакай – Покидько, Лапін-3).

Бомбардири:  Балакай ("Олімп") - 22, Даревський ("Благо-2") - 19, Кириченко("Олімп") - 19,

                          Чита («ЕРП») – 17.

40 + ветеранська ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

«Ятрань – 80» Умань

8

8

0

0

59-27

24

2

«Тинь» Южноукраїнськ

6

4

0

2

34-31

12

3

«Вознесенськ» Вознесенськ

10

3

0

7

41-54

9

4

«Бірзула Подольска» Куяльницька СР

6

1

0

5

14-26

3

5

«Братське» Братське

2

0

0

2

3-13

0

 

«Ятрань -80» - "Вознесенськ" - 4:3 (Казанюк-4 – Карпов-2, Дроздов); "Вознесенськ" - «Ятрань -80» -

4:6 (Гришагин, Дроздов-2, Карпов – Трегубов-2, Семерчук, Казанюк-2, Цимбал).

Бомбардири:  Казанюк О. ("Ятрань-80") - 16, Дроздов ("Вознесенськ") - 15,

                         Карпов ("Вознесенськ") – 14.

 

Дискваліфіковані футболісти в Чемпіонаті Миколаївської області з футзалу

Прізвище та ім’я

Ліга

Команда

Дата

Кількість  ігор

   Лишилось   пропустити

Запорожан

Максим

Вища

Олександрівка

19.01. – 2ЖК

1

1

  Плотніков

Олексій

Перша

Благо

26.01. – 2ЖК

1

1

Байталенко

Сергій

Перша

 ТВТ

27.01. – 4 ЖК нак.

1

1

Червоний

Станіслав

Перша

    Таборівка

27.01. – 4 ЖК нак.

1

1

Приходай

Макисм

Перша

    АСС Смайл

27.01. – 4 ЖК нак.

1

1

 

Наступні ігри:  3 лютого з  8.50

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

 

                  

Читайте також

Турнір з настільного тенісу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

6 та 7 квітня 2019 року у місті Вознесенську відбувся рейтинговий турнір з настільного тенісу, присв...

Першість з настільного тенісу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

 30 березня 2019 року відбулася Першість комунального закладу «Южноукраїнська дитячо - юн...

Турнір з футболу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

 27 березня 2019 року в Доманівській ДЮСШ (спортивний комплекс с. Маринівка) відбувся міжобласн...

Міжнародний турнір з сумо

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

 З 18 по 27 березня 2019 року в місті Лос - Анджелес (США) відбувся міжнародний турнір класу &l...