AA

Відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд

Федерація футболу міста Южноукраїнська 

 

3 лютого 2019 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд сезону 2018-2019 років.

 

 

Вища ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Автолокомотив  Южноукраїнськ

8

7

0

1

38-10

21

2

Все для даху  Первомайськ

6

6

0

0

31-12

18

3

Олександрівка  Олександрівка

8

5

1

2

43-21

16

4

Арбузинка  Арбузинка

9

2

2

5

26-35

8

5

Ю - 35  Южноукраїнськ

9

2

0

7

22-37

6

6

ДПЕС  Южноукраїнськ

10

1

1

8

24-69

4

 

Бомбардири:  Марченко ("Автолокомотив") - 14, Тищенко ("Олександрівка") - 9, П'ятов ("Все для даху") - 8, Овчар (ДПЕС) - 7,  Запорожан ("Олександрівка") - 7, Шелест ("Олександрівка") - 7, Андрєєв А. ("Автолокомотив") - 7

Перша ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Автолокомотив-2  Южноукраїнськ

12

12

0

0

78-30

36

2

Веселиново Веселиново

14

10

0

4

49-27

30

3

Таборівка Вознесенський р-н

11

10

1

1

50-21

28

4

Рятівник Южноукраїнськ

11

9

0

2

79-31

27

5

Легіон Южноукраїнськ

13

7

2

4

47-39

23

6

Мостове Доманівський р-н

18

5

2

11

73-84

17

7

Трикрати Вознесенський р-н

12

3

2

7

32-43

11

8

ТВТ Южноукраїнськ

12

2

4

6

24-37

10

9

Благо  Благодатне

14

1

1

12

30-88

4

10

АСС - Смайл  Южноукраїнськ

13

1

0

12

30-92

3

 

«Мостове» - ТВТ - 3:2 (Оніщак І.-2, Гонтарук – Скрипник, Павлов); «Мостове» - «Рятівник» - 7:13 (Оніщак І.-3, Пузиревський, Хоришин, Гонтарук-2 – Вагін Є.-2, Гончаренко О.-4, Кулініч-5, Вагін В., Бобок); «Мостове» - «Легіон» - 5:5 (Кушнір Т.-2, Гонтарук, Оніщак І.-2 – Турумура-2, Мартинко, Мацкуляк-2); «Веселинове» - «Автолокомотив-2» - 2:5 (Ляхов-2 – Лупан-2, Халаїм-3); «Таборівка» - «Веселинове» - 3:2 (Сандул-3 – Безуханич В.-2); «Автолокомотив-2» - «Таборівка» - 2:1 (Кузьо-2 –Панчул)

Бомбардири:  Халаїм ("Автолокомотив-2") - 19, Сандул ("Таборівка") - 15, Кулініч ("Рятівник") - 15,

Лупан ("Автолокомотив-2") - 13,  Оніщак І. ("Мостове") - 13   

Друга ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

ЕРП Южноукраїнськ

16

11

3

2

92-37

36

2

Благо-2  Благодатне

12

9

1

2

72-38

28

3

ДЮСШ Доманівка

14

9

1

4

57-44

28

4

Олімп Южноукраїнськ

16

8

1

7

77-57

  25

5

Арбузинка-2 Арбузинка

12

7

3

2

55-29

24

6

Семенівка Арбузинський р-н

14

7

2

5

64-43

23

7

Братське Братське

14

5

2

7

45-53

17

8

КБК Прибужжя

12

5

1

6

41-55

16

9

Зірка Южноукраїнськ

12

4

1

7

43-55

13

10

Богданівка Богданівка

16

3

3

10

58-72

12

11

Смайл Южноукраїнськ

16

0

0

16

33-154

0

 

«Олімп» - «Семенівка» - 4:3 (Филипов, Гуртовенко, Балакай, Стасюк – Фесенко-2, Бойко О.); «Семенівка» - «Богданівка» - 10:6 (Піскун-6, Лапін-2, Фесенко, Демос – Кравчук О.-2, Янович, Загорулько, Крупчатник, Кравчук М.); ЕРП -  «Богданівка» - 5:2 (Шпаков-2, Юнг, Чита-2 –Атрощенко, Кравчук О.); ЕРП - «Благо-2» - 4:3 (Єременко-2, Борчук, Богданов – Даревський-2, Тамразян); «Благо-2» - «Смайл» - 9:1 (Любченко М., Малаш-2, Заяць-2, Даревський-2, Тамразян – Гук)

Бомбардири:  Балакай ("Олімп") - 23, Даревський ("Благо-2") - 23, Кириченко("Олімп") - 19,

                          Чита (ЕРП) - 19, Піскун ("Семенівка") - 18                        

40 + ветеранська ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Ятрань - 80 Умань

8

8

0

0

59-27

24

2

Тинь Южноукраїнськ

6

4

0

2

34-31

12

3

Вознесенськ Вознесенськ

10

3

0

7

41-54

9

4

Бірзула Подольска Куяльницька СР

6

1

0

5

14-26

3

5

Братське Братське

2

0

0

2

3-13

0

 

Бомбардири:  Казанюк О. ("Ятрань-80") - 16, Дроздов ("Вознесенськ") - 15,

                         Карпов ("Вознесенськ") - 14

 

Увага! Командам  перед наступними іграми  здати заявки команд та оплатити стартові внески. 

Представникам команд  звернути увагу на заповнення рапорту на гру (чітко писати фамілію та ім'я  гравців) та поведінку під час гри та після завершення.

Дискваліфіковані футболісти в Чемпіонаті Миколаївської області з футзалу

Прізвище та ім’я

Ліга

Команда

Дата

Кількість ігор

Лишилось   пропустити

Запорожан

 Максим

    Вища  

Олександрівка

19.01 – 2ЖК

1

1

Приходай Макисм

  Перша

    АСС Смайл

27.01 – 4 ЖК нак.

1

1

Волощук

Юрій (тренер)

  Перша

Веселинове

 03.02 – КДК

Запис в рапорту арбітра

 До закінчення Чемпіонату (не має права знаходиться в технічної зоні)

 


                                         



Наступні ігри 10 лютого з 8.50

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

Читайте також

Турнір з настільного тенісу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

6 та 7 квітня 2019 року у місті Вознесенську відбувся рейтинговий турнір з настільного тенісу, присв...

Першість з настільного тенісу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

 30 березня 2019 року відбулася Першість комунального закладу «Южноукраїнська дитячо - юн...

Турнір з футболу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

 27 березня 2019 року в Доманівській ДЮСШ (спортивний комплекс с. Маринівка) відбувся міжобласн...

Міжнародний турнір з сумо

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

 З 18 по 27 березня 2019 року в місті Лос - Анджелес (США) відбувся міжнародний турнір класу &l...