AA

Відбулися ігри  відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд сезону 2018-2019 років

 

Федерація футболу міста Южноукраїнська

 

 19 - 20 січня в спорткомплексі «Олімп» відбулися ігри  відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд сезону 2018-2019 років.

 

Вища ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

«Все для даху»  Первомайськ

6

6

0

0

31-12

18

2

«Автолокомотив»  Южноукраїнськ

7

6

0

1

34-8

18

3

«Олександрівка»  Олександрівка

8

5

1

2

43-21

16

4

«Арбузинка»  Арбузинка

7

2

2

3

21-27

8

5

«ДПЕС»  Южноукраїнськ

9

1

1

7

22-64

4

6

«Ю – 35»  Южноукраїнськ

7

0

0

7

13-32

0

 

«Олександрівка» - «ДПЕС» - 12:0  (Запоржан, Тищенко-6, Шелест-3,  Ізбаш – Кісельов     Вад. в/в);  

«Ю-35» - «Олександрівка» - 4:6 (Кісельов Вол., Ярорхович, Єлістратов, Балашов Д. – Александров, Шелест-2, Тищенко-2, Кузнецов); «Ю-35» - «Автолокомотив» - 0:3 (команда «Ю-35» на гру не з'явилась); «ДПЕС» - «Автолокомотив» - 1:11 (Лісовський – Спотар Є.-2, Андрєєв А., Марченко-5, Халаїм, Ковальський, Удова).

Бомбардири:  Марченко ("Автолокомотив") - 13, Тищенко ("Олександрівка") - 9, П'ятов ("Все для даху") - 8, Овчар («ДПЕС») - 7,  Запорожан ("Олександрівка") - 7, Шелест ("Олександрівка") – 7.

Перша ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

«Автолокомотив-2»  Южноукраїнськ

10

10

0

0

71-27

30

2

«Веселиново» Веселиново

12

10

0

2

45-19

30

3

«Легіон» Южноукраїнськ

11

7

1

3

41-32

22

4

«Рятівник» Южноукраїнськ

9

7

0

2

59-22

21

5

«Таборівка» Вознесенський р-н

7

6

1

0

38-13

19

6

«Мостове» Доманівський р-н

13

3

1

9

51-55

10

7

«Трикрати» Вознесенський р-н

10

3

1

6

26-36

10

8

«ТВТ» Южноукраїнськ

10

2

3

5

19-31

9

9

«Благо»  Благодатне

13

1

1

11

28-80

4

10

«АСС – Смайл»  Южноукраїнськ

11

0

0

11

20-83

0

 

«Таборівка» - «Легіон» - 9:2 (Червоний-3, Сандул-4, Пономаренко, Гаркавенко – Мартинко, Завороній); ТВТ - «Таборівка» - 2:0 (Червоний-2); «Трикрати» - «Рятівник» - 1:3 (Прокопенко –Угрін, Бобок, Долинський); «Трикрати» - «АСС Смайл» - 3:1 (Дімінський-3 – Петросян); «Легіон» - «АСС Смайл» - 3:1 (Мацкуляк, Турумура, Капинус – Костюк); «Автолокомотив-2» - «Мостове» - 6:4 (Удова-2, Халаїм-2, Курбатов, Марченко – Хоришин-2, Кушнір Т., Гонтарук); «Благо» - «Мостове» - 3:6 (Плотніков-2, Шерстюк – Оніщак І, Хоришин-4, Фаюк); «Рятівник» - «Благо» - 9:1 (Бобок-3, Вагін В.-5, Вагін Є. – Шерстюк);

Бомбардири: Халаїм ("Автолокомотив-2") - 19, Мухаметшин ("Мостове") - 11, Лупан

                        ("Автолокомотив-2") - 11, Сандул ("Таборівка") - 11, Бобок("Рятівник") - 11

Друга ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

«ЕРП» Южноукраїнськ

12

9

2

1

80-27

29

2

«Благо-2»  Благодатне

10

8

1

1

60-33

25

3

«ДЮСШ» Доманівка

12

7

1

4

57-40

22

4

«Арбузинка-2» Арбузинка

10

6

2

2

46-24

20

5

«Олімп» Южноукраїнськ

12

6

1

5

58-45

  19

6

«Семенівка» Арбузинський р-н

10

5

1

4

46-30

16

7

«Братське» Братське

12

5

1

6

40-47

16

8

«КБК» Прибужжя

10

4

0

6

35-50

12

9

«Богданівка» Богданівка

12

3

2

7

45-48

11

10

«Зірка» Южноукраїнськ

10

2

1

7

32-48

7

11

«Смайл» Южноукраїнськ

12

0

0

12

22-119

0

 

«ДЮСШ Доманівка» - «Олімп» - 2:1 (Дорош-2 – Глущенко); «Зірка» - «ДЮСШ Доманівка» - 3:7 (Красніков, Лапін, Мар'янов – Шинкаренко-2, Федоренко-3, Козачок, Дерев'янко); «Семенівка» - «Зірка» - 5:3 (Бойко О., Фесенко-3, Алексейчук – Лапін, Красніков, Покидько); «Семенівка» - ЕРП - 2:2 (Курченко, Алексейчук – Шпаков, Чита); «Олімп» - КБК - 6:3 (Балакай, Кириченко-2, Замкивський-2, Стасюк – Осичанський-2, Хоненко); КБК - ЕРП - 3:9 (Осичанський-2, Кізіма Б. –Чита-3, Гревцов-2, Богданов, Андреев Є.-2, Дяченко); «Благо-2» - «Смайл» - 8:4 (Малаш, Заяць, Андрійчук, Тофан Є., Даревський-2, Подгорний, Коваленко – Флань-3, Вакуленко); «Богданівка» -«Благо-2» - 5:9 (Мірошніченко-3, Крупчатник в/в, Кравчук О.-2 – Даревський-3, Малаш-2, Тофан Є., Плотніков-2); «Олімп» - «Богданівка» - 6:4 (Стасюк-2, Балакай, Оксюченко. Кириченко, Балашов М. – Кравчук М.-2, Яворський, Янович).

Бомбардири:  Даревський ("Благо-2") - 19, Чита («ЕРП») - 17, Балакай ("Олімп") - 16,

                          Кириченко("Олімп") - 15, Подгорний ("Благо-2") - 14, Фесенко ("Семенівка") - 14

40 + ветеранська ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

«Ятрань – 80» Умань

6

6

0

0

49-22

18

2

«Тинь» Южноукраїнськ

6

4

0

2

34-31

12

3

«Вознесенськ» Вознесенськ

8

3

0

5

34-44

9

4

«Бірзула Подольска» Куяльницька СР

6

1

0

5

14-26

3

5

«Братське» Братське

2

0

0

2

3-13

0

Бомбардири:  Дроздов ("Вознесенськ") - 12, Карпов ("Вознесенськ") - 11, Міронов ("Тинь") - 10, Казанюк О. ("Ятрань-80") - 10, Кривицький ("Тинь") – 10.  

Дискваліфіковані футболісти в Чемпіонаті Миколаївської області з футзалу

Прізвище та ім’я

Ліга

Команда

Дата

Кількість  ігор

Лишилось Gропустити

  Запорожан

    Максим

В

 Вища

О       Олександрівка

19.01. – 2ЖК

1

1

                                                                                     

Наступні ігри 26 та 27 січня з 8.50

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

 

                  

Читайте також

Участь спортсменів КЗ ЮДЮСШ у Відкритому Всеукраїнському кубку на честь Чемпіона Миру з плавання Чижевського Г.Д.

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

З  31 травня по 2 червня у місті Очакові відбувся Відкритий Всеукраїнський кубок на честь Чемпі...

Турнір з волейболу до Дня міста

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

 25 травня 2019 року відбувся турнір з волейболу  до Дня міста. Участь у змаганнях прийнял...

Спортивне орієнтування

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

24-26 травня відбулися 35-і Міжнародні змагання зі спортивного орієнтування «Кубок Партизанськ...

Турнір з сумо

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

З 24 по 27 травня 2019 року у м.Брандербург (Німеччина) відбувся міжнародний  рейтинговий турні...

Турнір з дзюдо

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

26 травня у м.Замость (Польща) відбувся Відкритий міжнародний Чемпіонат Люблинського Воєводства з дз...