AA

Відбулися ігри  відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд

Федерація футболу міста Южноукраїнська

         

9 березня 2019 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися ігри  відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд сезону 2018-2019 років.

 

Вища ліга

 

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Автолокомотив  Южноукраїнськ

11

8

2

1

49-20

26

2

Все для даху  Первомайськ

10

7

1

2

49-30

22

3

Олександрівка  Олександрівка

10

5

2

3

48-27

17

4

Арбузинка  Арбузинка

12

3

3

6

36-47

12

5

Ю - 35  Южноукраїнськ

11

3

1

7

33-46

10

6

ДПЕС  Южноукраїнськ

10

1

1

8

24-69

4

 

Бомбардири:  Марченко ("Автолокомотив") - 19, Малиновський ("Все для даху") - 10, Балашов Д. ("Ю-35") - 10, П'ятов ("Все для даху") - 10, Андрєєв А. ("Автолокомотив") - 10

Перша ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Автолокомотив-2  Южноукраїнськ

18

17

1

0

116-52

52

2

Таборівка Вознесенський р-н

15

12

2

1

65-26

38

3

Веселиново Веселиново

16

11

0

5

57-31

33

4

Рятівник Южноукраїнськ

15

10

0

5

96-52

30

5

Легіон Южноукраїнськ

17

8

2

7

62-62

26

6

Трикрати Вознесенський р-н

18

7

2

9

58-55

23

7

Мостове Доманівський р-н

18

5

2

11

73-84

17

8

ТВТ Южноукраїнськ

15

4

4

7

36-47

16

9

Благо  Благодатне

18

1

1

16

32-104

4

10

АСС - Смайл  Южноукраїнськ

16

1

0

15

39-121

3

 

ТВТ- «Автолокомотив-2» - 4:6 (Байталенко, Потовіченко, Коцюр, Хмілевський – Халаїм-4,  Марченко-2); «Благо» - «Рятівник» - 1:5 (Турумура – Долинський-3, Ляшок-2);

Бомбардири:  Халаїм ("Автолокомотив-2") - 35,  Сандул ("Таборівка") - 19,

                          Кузьо ("Автолокомотив-2") - 18

                                                                       Друга ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Арбузинка-2 Арбузинка

20

15

3

2

101-43

48

2

ЕРП Южноукраїнськ

19

13

3

3

105-49

42

3

Благо-2  Благодатне

16

12

1

3

84-46

37

4

ДЮСШ Доманівка

18

11

1

6

78-57

34

5

КБК Прибужжя

20

10

1

9

73-82

31

6

Семенівка Арбузинський р-н

20

9

2

9

86-62

29

7

Олімп Южноукраїнськ

19

9

1

9

84-66

28

8

Братське Братське

20

7

3

10

69-84

24

9

Зірка Южноукраїнськ

18

5

2

11

61-86

17

10

Богданівка Богданівка

18

3

3

12

62-84

12

11

Смайл Южноукраїнськ

20

0

0

20

39-183

0

 

«Братське» - «Арбузинка-2» - 2:11 (Терещенко, Васьковський в/в, Гобідшішвілі – Кокол, Поплавський, Фокін, Надточей-3, Варяниця С., Ярошенко, Пронін, Тумачевський); «Зірка» - «Братське» - 4:4 (Лавринчук Ю, Пустовіт, Юрченко С., Марушевський – Гобідшішвілі, Агейкін-2, Терещенко); «Зірка» - ЕРП - 4:5 (Красніков-2, Юрченко С.-2 – Сиверін, Чита-2, Шпаков-2)

Бомбардири:  Даревський ("Благо-2") - 29, Балакай ("Олімп") - 26, Піскун ("Семенівка") - 25

40 + ветеранська ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Ятрань - 80 Умань

10

10

0

0

65-27

30

2

Тинь Южноукраїнськ

9

5

0

4

40-40

15

3

Вознесенськ Вознесенськ

10

3

0

7

41-54

9

4

Бірзула Подольска Куяльницька СР

7

1

0

6

17-32

3

5

Братське Братське

2

0

0

2

3-13

0

 

Бомбардири:  Казанюк О. ("Ятрань-80") - 16, Дроздов ("Вознесенськ") - 15,

                         Карпов ("Вознесенськ") - 14

Увага! Командам  перед наступними іграми здати заявки команд («Ю-35», «Таборівка», «Веселинове», «Трикрати», «Зірка», «Вознесенськ») та оплатити стартові внески («Арбузинка», «Ю-35», ДПЕС, «Олександрівка», «АСС Смайл», «Рятівник», «Трикрати», «Богданівка», «Тинь») «Вознесенськ»)

Представникам команд  звернути увагу на заповнення рапорту на гру (чітко писати фамілію та ім'я  гравців) та поведінку під час гри та після завершення.

Дискваліфіковані футболісти в Чемпіонаті Миколаївської області з футзалу

Прізвище та ім’я

 Ліга

Команда

Дата

Кількість ігор

Лишилось  пропустити

Волощук

Юрій (тренер)

 

    Перша

Веселинове

 03.02 – КДК

Запис в рапорту арбітра

До закінчення Чемпіонату (не має права знаходиться в технічної зоні)

 

 Безуханич

Віталій

     Перша

Веселинове

16.02 - 4 ЖК нак.

  1

1

Чоларія

Тимур

    Вища

    Все для даху

03.03 - ЧК

     Рішення КДК

 3

3

  Максимчук

Денис

    Вища

    Автолокомотив

03.03 - ЧК

     Рішення КДК

3

3

   Ковальський     Сергій

    Вища

    Автолокомотив

03.03 – 2ЖК

1

1

Бельдиян Дмитро

    Вища

    Автолокомотив

03.03 – 2ЖК Запис в рапорту арбітра

     Рішення КДК

      12 місяців

З 09.03.2019 до   09.03.2020

Вагін

Євген

     Перша

Рятівник

09.03 - 4 ЖК нак.

  1

1

                                          

Наступні ігри 23 з 8.50 до 18.00 , 24 березня з 8.50 до 13.00

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

 

                  

Читайте також

Шановні жителі міста, дорогі діти!

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Запрошуємо вас взяти участь у 29-му ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТРАДИЦІЙНОМУ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОМУ ПРОБІГУ, при...

Турнір з плавання

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  16 листопада 2019 року відбувся Чемпіонат Південного регіону з плавання, присвячений ...

Відбувся Кубок України з сумо

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

З  25  по 27 жовтня 2019 року у місті Полтаві відбувся Кубок України з сумо. В змагання...