Відбулися  ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

Федерація футболу міста Южноукраїнська

      

28 січня 2018 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися  ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2017-2018 років.

 

Вища ліга

 

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Все для даху  Первомайськ

12

9

1

2

66-41

28

2

Автолокомотив  Южноукраїнськ

11

9

0

2

43-21

27

3

Олександрівка  Олександрівка

12

7

2

3

52-40

23

4

Доманівка  Доманівка

12

6

2

4

63-43

20

5

ГрОМ- КУ  Веселиново

12

5

1

6

41-45

16

6

ДПЕС  Южноукраїнськ

12

4

0

8

36-50

12

7

Ю - 35  Южноукраїнськ

10

3

1

6

29-38

10

8

ПАТ Миколаївгаз Вознесенськ

10

3

0

7

35-58

9

9

Рятівник  Южноукраїнськ

11

1

1

9

34-63

4

 

«ГрОМ -КУ» - «Олександрівка» - 1:2 (Лобанов – Седагін, Соломонов); «Олександрівка» - «ГрОМ -КУ» - 5:5 (Седагін-2. Запорожан-3 – Лобанов-2,  Ляхов О., Виборний, Бардадим Д.)

Бомбардири: Панчук ("Доманівка") - 25, Зайко ("Все для даху") - 14, Клімко ("Все для даху") - 14, Запорожан ("Олександрівка") - 14                                                      

Перша ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Таборівка Вознесенський р-н

14

12

1

1

74-44

37

2

Олімп  Южноукраїнськ

14

10

0

4

59-42

30

3

ДЮСШ-Аграрник Веселиново

14

8

1

5

55-38

25

4

ТВТ Южноукраїнськ

14

7

1

6

45-34

22

5

ДЮСШ Доманівка

14

6

2

6

47-44

20

6

Арсенал Вознесенськ

12

6

1

5

50-49

19

7

Трикрати Вознесенський р-н

12

5

2

5

52-44

17

8

Куйбишево  Н. Мар'ївка

14

5

0

9

57-59

15

9

КБК-1 Прибужжя

14

3

1

10

41-74

10

10

СПрАТ- Україна  Доманівській р-н

12

0

1

11

29-81

1

 

КБК - «Таборівка» - 4:7 (Хоненко-2, Ширяєв-2 –Мунтян, Сандул-2, Народовий Віт., Бобрик-2,

Народовий О.); «Таборівка» - КБК - 6:3 (Мунтян, Народовий Віт.-5 – Канцур, Івашко, Ширяєв)

Бомбардири: Сандул ("Таборівка") - 23, Шевченко В. (ТВТ) – 17

Друга ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячі

О

1

Тинь  Южноукраїнськ

12

12

0

0

102-28

36

2

Легіон Южноукраїнськ

14

10

3

1

68-24

33

3

Арбузинка Арбузинка

14

11

0

3

66-28

33

4

ЕРП Южноукраїнськ

13

9

1

3

70-29

28

5

Воєводське  Воєводське

12

8

2

2

55-34

26

6

Рятівник-2 Братське

15

8

1

6

63-49

25

7

Семенівка Арбузинський р-н

14

6

1

7

51-46

19

8

Мікс  Вознесенськ

12

4

1

7

52-77

13

9

КБК-2 Прибужжя

14

4

0

10

44-78

12

10

Богданівка Богданівка

16

3

1

12

32-93

10

11

Зірка в/ч 83 Арбузинський р-н

14

2

0

12

44-84

6

12

Садове Арбузинський р-н

16

1

0

15

21-98

3

 

«Садове» - ЕРП - 1:12 (Малишенко – Чита-7, Шпаков, Капінус, Богданов, Віжанов, Гревцов); «Богданівка» - «Семенівка» - 1:3 (Кравчук М. – Піскун, Фесенко-2); «Рятівник-2» - «Садове» - 8:1 (Васьковський-6, Шарата А., Ляшок – Сидорчук); «Зірка» - «Рятівник-2» - 0:3 (тех.); «Семенівка» - «Богданівка» - 2:2 (Піскун, Фесенко – Янович-2); «Богданівка» - «Рятівник-2» - 0:6 (Буберенко, Васьковський, Шарата А.-2, Ляшок-2); ЕРП - «Воєводське» - 4:4 (Чита, Шпаков, Кпинус-2 – Телятник- 2, Подгорний-2); «Легіон» - «Зірка» - 3:0 (тех.); «Воєводське» - КБК-2 - 4:2 (Сінявський Ю., Телятник, Подгорний-2 – Ширяєв-2);

Бомбардири:  Нікітін ("Тинь") - 19, Васьковський ("Рятівник-2") - 19, Кривицький ("Тинь") - 17

                       

Наступні ігри 3, 4 лютого  з 9.00

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

 

Читайте також